ANKARA ÇANKAYA'DA SANAL OFİS

Olmadık Ofis’in sanal ofis hizmetiyle Ankara’da sanal ofis kiralayın, bütçenizi yüksek ofis maliyetlerine değil işinizi geliştirmeye ayırın! Üstelik ayda yalnızca 450 TL’ye…

Olmadık Ofis; bakanlıklardan müzelere, büyükelçiliklerden kültürel mekanlara, kafelerden mağazalara başkentin kalbi konumundaki Çankaya’da sunduğu sanal ofis hizmetiyle kiralık ofis arayışında olan herkesin ihtiyacına yanıt veriyor.

İster freelancer ya da girişim, ister KOBİ veya kurumsal şirket olun, şirketinizin yasal adresi olarak gösterebileceğiniz Olmadık Ofis, yalnızca ofis kiralarının değil; mutfak, temizlik, sekretarya, su ve elektrik gibi gider kalemlerinin yükünü de omuzlarınızdan alıyor. Adınıza gelen çağrıları yanıtlıyor, posta ve kargolarınızı sizin yerinize yöneterek rutin ofis sorumluluklarının sizden çaldığı zamanı geri veriyor.

Olmadık Ofis, Ankara Çankaya’daki ortak çalışma alanlarıyla da ihtiyaç halinde ücretsiz fiziki ofis kullanımını mümkün kılıyor. Türkiye’nin ilk füzyon içecek mutfağı Olmadık Kahveler’in de sıra dışı tatlarla eşlik ettiği bu alanlar masa başı çalışma, toplantı veya etkinlikler için kullanılabiliyor.

HEMEN BAŞLA

OLMADIK OFİS’TE İHTİYACINIZ OLAN HER ŞEY BİR ARADA!

Sanal Ofisim & Sanal Şirketim

  • İş Adresi

Resmi iş adresi

Faturalı, stopajsız ve taahhütsüz ofis kiralama

Yasal mevzuata uygun kira sözleşmesi

Resmi yükümlülüklere katlanmadan fatura kesme ve yurt dışından ödeme alma

  • Ofis Olanakları

Çağrı yanıtlama

Posta yönlendirme

7/24 online erişim

Ücretsiz ortak çalışma alanı kullanımı

%50 indirimli toplantı alanı kullanımı

  • Kolay Ödeme

Kredi kartıyla aylık ödeme

Yıllık peşin ödemede %10 indirim

ÇANKAYA’DA SANAL OFİS KİRALAYIN

Olmadık Ofis, iş dünyası için nitelikli bir network alanı sunan Ankara’da sanal ofis ihtiyacı olan tüm profesyoneller için Çankaya’nın prestijinden faydalanabilecekleri resmi iş adresi sunuyor.

Olmadık Ofis'in Çankaya lokasyonunda ayda 450 TL’ye sanal ofis sahibi olabilirsiniz.

SANAL OFİSİNİZE KOLAYCA ULAŞIN

Olmadık Ofis, Ankara Çankaya’nın en işlek ve popüler caddelerinden biri olan Tunus Caddesi’nde yer alıyor. Merkezi konumuyla öne çıkan sanal ofis, ortak çalışma alanlarını ziyaret etmek isteyenler için de ulaşımı en kolay konumlardan birinde bulunuyor.

Toplu taşımayla ya da bireysel aracıyla gelmek isteyenler için işte birkaç ip ucu:

Metro / Ankaray

‘15 Temmuz Milli İrade Kızılay’ durağında inip ardından yürüyerek yalnızca 15 dakikada Olmadık Ofis’e ulaşabilirsiniz.

Otobüs

Kızılay Güvenpark’taki EGO otobüs duraklarından 135, 188, 407 veya 413 nolu otobüsleri kullanarak ‘Kuğulu Park’ durağında inin. Olmadık Ofis, sadece 2 dakika yürüme mesafesinde…

Dolmuş

Sıhhıye’deki dolmuş duraklarından ‘Esat/Tunalı' dolmuşuyla Tunalı Hilmi caddesinde inin. Ardından yalnızca 10 dakika yürüyerek Olmadık Ofis’e ulaşabilirsiniz.

İSTEDİĞİNİZ ÖDEME YÖNTEMİNİ SEÇİN

Abonelik modeliyle hizmet veren Olmadık Ofis; faturalı, stopajsız ve taahhütsüz ofis kiralama olanağı sunuyor. Ödemelerinizi ister kredi kartıyla yapabilir, ister yıllık peşin ödemeyle %10 indirim hakkından yararlanabilirsiniz. Aboneliğinizi ise dilediğiniz zaman sonlandırabilirsiniz.

ÇANKAYA'DA SİZİ NELER BEKLİYOR?

ENDİŞELENMEYİN, SANAL OFiSLER YASALDIR!

Her şeyi istediğiniz gibi seçebilmeniz, gerçek olamayacak kadar güzel değil mi? Ama yine de içinizde bir endişe mi var? İç sesiniz “sanal ofis yasal mı” diye mi soruyor? O zaman hemen söyleyelim çünkü yanıt da tam istediğiniz gibi: Sanal ofisler, şirket kurulumunda ihtiyaç duyulan resmi zorunlulukların tümünü yerine getirmeniz için uygundur. Sanal ofislerin resmi adres olarak gösterilmesi, Türk Ticaret Kanunu kapsamında yasallaştırılmıştır.

BİZE ULAŞIN