SIK SORULAN SORULAR

Sanal adresiniz Olmadık Ofis; fiziksel olarak ofise ihtiyaç duymayan ticari kuruluşların ve mükellef şahısların herhangi bir hizmet, alan ve/veya teknoloji kombinasyonuna sahip olduğu bir hizmettir.

Sanal adresiniz Olmadık Ofis, tamamen yasal zemine dayanır. Türk Ticaret Kanunu’na göre, türü ne olursa olsun, bir şirket kurabilmeniz için bir tebligat adresinizin olması zorunludur. Olmadık Ofis, şirket kurulumunda ihtiyaç duyacağınız resmi zorunlulukların tümüne karşılık gelir.

Sanal Ofis, devlet kurumlarının 7/24 ulaşabileceği sistemler olduğundan tamamen güvenilirdir.

Yasal ve resmi iş adresi, yasal mevzuata uygun kira sözleşmesi, faturalı, stopajsız ve taahhütsüz ofis kiralama, posta ve kargo yönetimi, çağrı yanıtlama, 7/24 online erişim imkanı, kredi kartıyla aylık ödeme fırsatı, yıllık peşin ödemelerden %10 indirim fırsatı, ortak çalışma alanlarına ücretsiz erişim ve toplantı alanlarını %50 indirimli kullanma olanaklarından faydalanabilirsiniz.

Sanal Ofiste sözleşme süresi minimum 1 aydır. İstenilen dönem aralığında sözleşme yapılabilmektedir. Fesih talebinizi bir ay önceden haber verip vergi dairesinden alacağınız belgeyi tarafımıza ibraz ederek sözleşmenizi istediğiniz zaman sonlandırabilirsiniz.

Vergi daireniz İstanbul Balat adresi için Fatih Vergi Dairesi; İstanbul Caddebostan adresi için Göztepe Vergi Dairesi ve Ankara Çankaya adresi için Kavaklıdere Vergi Dairesi olup, vergi numaranızda bir değişiklilik olmaz.

Hayır, sanal ofisiniz için stopaj ödemezsiniz. Aylık ödemeniz faturalı olarak 100 TL + KDV’den başlayan fiyatlarla olur.

Sanal ofis sistemimizi kullanarak limited, anonim veya şahıs şirketleri kurabilirsiniz. Bu konuda mali müşavirinizin herhangi bir sorusu olursa, Olmadık Ofis yetkililerini doğrudan arayıp bilgi alabilirsiniz.

Denetim sırasında şirket ortaklarının ya da vekaleti olan bir kişinin Olmadık Ofis’de bulunması gerekiyor. Açılış yoklaması muhasebecinizin vergi dairesine başvuruda bulunmasından sonra genellikle iki iş günü içinde gerçekleşiyor.

Ek sürpriz maliyetlerle karşılaşmadan, ayda sadece 100 TL + KDV’den başlayan fiyatlarla en uygun sanal ofis hizmetinden faydalanabilirsiniz. Üstelik stopaj ödemenize de gerek kalmaz…

Olmadık Ofis, ödeme sisteminde İyzico alt yapısıyla hizmet verir. Dolayısıyla ödemelerinizi kredi kartı ile yapmanız gerekir. Bunun istisnası yıllık peşin ödemelerde Havale/EFT yoluyla gerçekleşir. Detaylı bilgi için Olmadık Ofis yetkililerini arayıp bilgi alabilirsiniz.

Üyelik başlangıcı için sadece kimlik fotokopisi, ikametgah ve imza beyannamesini hazır bulundurmanız yeterli. Şirket kurulumunun ardından, kurulan şirketin mahiyetine göre ilave evrak paylaşmanız istenebilir.

Olmadık Ofis posta yönlendirme servisimiz, size gelen belge ve tebligat niteliğindeki tüm postaları kabul eder, belirlediğiniz adrese günlük veya haftalık olarak gönderir veya sizi bilgilendirip gelip alabilmeniz için biriktirir.

Müşterilerimiz için ayrılan alanlarda dosya ve evraklarınızı güvenle bırakabilirsiniz

Olmadık Ofis yetkilileriyle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sanal ofislerimizin ortak çalışma alanlarını ve Olmadık Ofis yetkililerini önden bilgilendirmeniz durumunda sanal ofislerimizin toplantı odalarını kullanabilirsiniz.

Olmadık Ofis, şu an itibarıyla İstanbul’un kadim semtlerinden Balat, şehrin en seçkin ve nezih semtlerinden Caddebostan ve Ankara Çankaya’da yer alan fiziki şubeleriyle üyelerine hizmet veriyor. Önümüzde süreçte farklı lokasyonlarda da yer almak için çalışmalarını sürdürüyor.