SIK SORULAN SORULAR

Sanal adresiniz Olmadık Ofis; fiziksel olarak ofise ihtiyaç duymayan ticari kuruluşların ve mükellef şahısların herhangi bir hizmet, alan ve/veya teknoloji kombinasyonuna sahip olduğu bir hizmettir.

Sanal adresiniz Olmadık Ofis, tamamen yasal zemine dayanır. Türk Ticaret Kanunu’na göre, türü ne olursa olsun, bir şirket kurabilmeniz için bir tebligat adresinizin olması zorunludur. Olmadık Ofis, şirket kurulumunda ihtiyaç duyacağınız resmi zorunlulukların tümüne karşılık gelir.

Sanal Ofis, devlet kurumlarının 7/24 ulaşabileceği sistemler olduğundan tamamen güvenilirdir.

Resmi adres, yasal mevzuata uygun kira sözleşmesi, faturalı ve stopajsız ofis kiralama, kargo ve posta yönetimi, 7/24 erişim imkanı ile kredi kartıyla aylık ödeme olanaklarından faydalanabilirsiniz.

Sanal Ofiste sözleşme süresi minimum 1 aydır. İstenilen dönem aralığında sözleşme yapılabilmektedir. Fesih talebinizi bir ay önceden haber vererek sözleşmenizi istediğiniz zaman sonlandırabilirsiniz.

Vergi daireniz Fatih Vergi Dairesi olup, vergi numaranızda bir değişiklilik olmaz.

Hayır, sanal ofisiniz için stopaj ödemezsiniz. Aylık ödemeniz faturalı olarak yalnızca ayda 100 TL + KDV olur.

Sanal ofis sistemimizi kullanarak limited, anonim veya şahıs şirketleri kurabilirsiniz. Bu konuda mali müşavirinizin herhangi bir sorusu olursa, Olmadık Ofis yetkililerini doğrudan arayıp bilgi alabilirsiniz.

Denetim sırasında şirket ortaklarının ya da vekaleti olan bir kişinin Olmadık Ofis’de bulunması gerekiyor. Açılış yoklaması muhasebecinizin vergi dairesine başvuruda bulunmasından sonra genellikle iki iş günü içinde gerçekleşiyor.

Ek sürpriz maliyetlerle karşılaşmadan, ayda sadece 100 TL + KDV’ye sanal ofis hizmetinden faydalanabilirsiniz. Üstelik stopaj ödemenize de gerek kalmaz…

Olmadık Ofis, ödeme sisteminde İyzico alt yapısıyla hizmet verir. Dolayısıyla ödemelerinizi kredi kartı ile yapmanız gerekir. Bunun istisnası yıllık peşin ödemelerde Havale/EFT yoluyla gerçekleşir. Detaylı bilgi için Olmadık Ofis yetkililerini arayıp bilgi alabilirsiniz.

Üyelik başlangıcı için sadece kimlik fotokopisi, ikametgah ve imza beyannamesini hazır bulundurmanız yeterli. Şirket kurulumunun ardından, kurulan şirketin mahiyetine göre ilave evrak paylaşmanız istenebilir.

Olmadık Ofis posta yönlendirme servisimiz, size gelen tüm postaları toplayarak belirlediğiniz adrese haftalık olarak gönderiyor veya sizi bilgilendirip gelip alabilmeniz için biriktiriyor.

Müşterilerimiz için ayrılan alanlarda dosya ve evraklarınızı güvenle bırakabilirsiniz

Olmadık Ofis yetkilileriyle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Olmadık ofis yetkililerini önden bilgilendirmeniz durumunda İstanbul Avrupa Yakası’nın Balat semtinde bulunan ofisimizin ortak çalışma alanını ve toplantı odalarını kullanabilirsiniz.

Olmadık Ofis, şu an itibarıyla sadece Tarihi Yarımada’da, İstanbul’un kadim semtlerinden Balat’ta tek fiziki şubesiyle üyelerine hizmet veriyor. Önümüzde süreçte farklı lokasyonlarda da yer almak için çalışmalarını sürdürüyor.