KÜTÜPHANE

Hazır Ofis Hizmetleri ile İşinize Güç Katın

Hazır Ofis Hizmetleri ile İşinize Güç Katın

Dijital dünya; çalışma hayatındaki tüm sınırları ortadan kaldırırken sanal ofis yapılarıyla çalışma ortamları çok daha işlevsel ve uygun hale geliyor. Eskiden büyük maliyetler gerektiren ve çok sayıda çalışan istihdamını zorunlu kılan klasik ofis yapılarının yerini, artık ortak çalışma alanları ve  ortak ofisler alıyor. Hazır ofis kullanımı da bunlardan biri; hem zamandan hem maliyetten kazandırıyor. Bu tarz yeni nesil ofisler; maliyet açısından büyük avantaj sağlaması yanında sınırsız internet imkanı, geniş toplantı olanakları ve posta yönetimi gibi kolaylıklara da sahip. Sekreterya hizmetleri ortaklaşa kullanıldığı için sorun olmaktan çıkarken hazır ofis ortamları sadece gerektiği zaman çalışılabilen mekanlara dönüşüyor. Dünya çapında giderek yaygınlaşan sanal ofisler, yasal adres ihtiyacı başta olmak üzere resmi gereklilikler bakımından da şirket kurmak isteyenlere imkan tanıyor. Şehrin en gözde mekanlarında ofis adresleri oldukça uygun maliyetlerle alınabiliyor, böylece hem prestij sağlamak hem de yasal zorunlulukları yerine getirmek mümkün olabiliyor.

Ofis Anlayışı Baştan Aşağı Değişiyor

Uzaktan çalışma, part-time ya da freelance çalışma gibi yeni biçimler, ofis anlayışını da yeni baştan yaratıyor. Paylaşımlı çalışma alanı sunan Olmadık Ofis; ihtiyaç duyanlara daha verimli ve daha yaratıcı mekanlar sağlıyor. Unusual Enterprise markası altında hayat bulan Olmadık Ofis, entegre sanal ofis projesi olarak kişisel çalışanları, küçük şirketleri ve freelancer’ları bir araya getiriyor. Son yıllarda yıldızı yükselen İstanbul’un en köklü semtlerinden Balat’ta üç katlı bir binada faaliyet gösteren Olmadık Ofis; kütüphane, atölye alanı, toplantı ve çalışma alanları ile kusursuz bir hizmet sağlıyor.

Profesyonel çalışmayı ilke edinen ekibi sayesinde tüm sorunlar büyük bir hızla çözülüyor, rutin işler sorun olmaktan çıkıyor ve sizin işlerinize odaklanmanız çok daha kolaylaşıyor. Dijital çağda yük haline gelen rutin sorumluluklar profesyonelce halledildiği için, size sadece sağlıklı bir ortamda işlerinizi en verimli biçimde yürütmek kalıyor. Yeni şirket kurmak isteyen genç girişimciler kadar, klasik ofislerini değiştirmek ve yeni bir çalışma temposuna girmek isteyenler için de ideal çözümler bulunuyor.

Farklı Paket Seçenekleriyle İşleriniz Kolayca Hallolsun

Olmadık Ofis markasının en cazip hizmetlerinden olan “Olmadık Adresim” adlı sanal ofis hizmetinde; resmi adres veriliyor ve yasal mevzuata uygun biçimde kira sözleşmesi yapılıyor. Yüzde 18 KDV içeren faturalı ofis kiralama hizmeti, şirketler için ağır bir yüke dönüşebilen stopaj derdine de son veriyor. Stopajsız kiralanan ortak ofislerde, kargo ve posta yönetimi yanında 7/24 erişim imkanı da bulunuyor. “Olmadık Adresim” ofislerinin ödemesi kredi kartıyla aylık olarak yapılabiliyor.

Oldukça popüler olan “Olmadık Ofisim” paketiyse daha kapsamlı bir hizmet skalası sunuyor. “Olmadık Adresim” paketinde bulunan tüm hizmet ve avantajların yanında çağrı yanıtlama ve sekreterya hizmeti bulunuyor. Faks hizmetini de içeren bu destek şirket faaliyetlerine büyük fayda sağlıyor. Ortak çalışma alanlarının ekstra ücret ödemeden kullanılabildiği pakette farklı ihtiyaçlara yanıt verebilecek donanımdaki toplantı alanları da yer alıyor. Hem çalışma hem de toplantı alanlarında sınırsız çay ve filtre kahve ikramı da bulunuyor. Çalışma ve toplantı alanlarında rahatça işinizi yapmak için gerekli altyapı bulunuyor ve azami olarak işe odaklanma mümkün oluyor.

Sanal Ofis Kullanmanın Avantajları Neler?

  • Resmi kuruluş ve sonraki şirket faaliyetleri için gerekli yasal adresi sağlar.
  • Çalışma biçiminiz sürekli ofiste bulunmayı gerektirmiyorsa sadece gerektiğinde gelebildiğiniz ama sürekli açık bir ofise sahip olursunuz.
  • Kargolar ve önemli postalar kaybolmaz, sizin için teslim alınır ve dilerseniz istediğiniz adrese gönderilir.
  • Ortak toplantı alanlarını uygun koşullarda kullanabilir ve müşterileriniz ya da partnerleriniz ile toplantı yapabilirsiniz.
  • Farklı şirketlerle tanışmak, start-up’larla yeni bağlantılar kurmak kolaylaşır.

Sanal Ofis Sistemiyle Cazip Olanaklar

Olmadık Ofis, paylaşımlı çalışma alanı sistemi sanal ofis fiyatları açısından çok uygun koşullar sunuyor. Temel ihtiyaçların karşılandığı “Olmadık Adresim” paketi ayda sadece 100 TL + KDV ile satın alınabiliyor. Olmadık Ofisim paketlerinde yer alan cazip ortak ofis hizmetlerinden de aylık sabit hizmet bedelleri karşılığında yararlanmak mümkün oluyor. Aylık sabit ödemesi kişi başı sadece 350 TL + KDV olan Olmadık Ofisim paketinde hiçbir ekstra ücret istenmiyor. Maliyet sorun olmaktan çıkıyor, büyük oranlarda düşen maliyetlere karşın çok daha verimli ve inovatif çalışma alanlarına kavuşulabiliyor. Tasarımcı ya da girişimciler işlerine en uygun konseptlerdeki çalışma alanı ya da toplantı mekanlarında uygun fiyatlarla verimli çalışmalar yürütebiliyor. Sekreterya, çay ve filtre kahve ikramı, temizlik hizmetleri gibi pek çok kolaylaştırıcı hizmet kullanıcıların rutin işler için çalışmalarını bölmek zorunda kalmasının önüne geçiyor, kullanıcılar tüm dikkatlerini ve enerjilerini işlerine yöneltebiliyor. Bu avantajlar, özellikle yeni ofis açacaklar için çok daha büyük önem taşıyor. Rutin prosedürler hallolduğu için zamandan, altyapı yatırımı gerekmediği için ekonomik açıdan büyük fayda sağlanıyor.

Ortak ofis kullanımının mekansal ya da ekonomik faydaları yanında network oluşturmak için de sonsuz yararı bulunuyor. Kullanıcılar, bir çalışma alanına ihtiyaç duyduğunda rahatça kullanabildikleri co-working alanları sayesinde yeni insanlarla tanışıyor, yeni iş fikri ve fırsatlarının kapısını aralayabiliyor. Kullanıcılar bir yandan kendi iş kollarından farklı uzmanlar ve isimlerle bir araya gelme imkanı bulabilirken, diğer yandan farklı sektörlerden profesyoneller ile tanışmanın ve bazı projelerde ortak çalışmanın fırsatını yakalayabiliyor. Yeni fikirler, tecrübe paylaşımları ve ortak işler sonucu daha yaratıcı ve bol kazançlı çalışma imkanı ortaya çıkıyor.

Sanal ve Paylaşımlı Ofis Nasıl Kiralanır?

Olmadık Ofis; ister yasal adres gibi temel paketleri yeterli bulun, ister yaratıcı çalışma ortamı isteyin, size özel çözümleri kolayca oluşturuyor. Bir ofis oluştururken yapmanız gereken altyapı yatırımları, personel istihdamı, temizlik, güvenlik, mutfak, faturalar, abonelikler gibi pek çok rutin ve sıkıcı işlem yerine bir kira sözleşmesi yaparak kolayca tüm hizmetlere erişebiliyorsunuz. Tüm işlemler için sabit hizmet bedeli ödemek yeterli olduğundan ay sonunda faturada sürprizler ya da ekstra masraflar çıkmıyor. Böylelikle aylık ve yıllık bütçenizi kolaylıkla öngörebiliyorsunuz. Bu durum, yüksek oranda tasarruf sağlaması yanında planlı bir çalışma düzeni için de büyük avantaj oluşturuyor.

Olmadık Ofis, sabit ofis maliyeti konusunda büyük fayda sağlaması yanında kimi ofis sorumluluklarını devretme yoluyla zamandan da kazandırıyor. Co-working ve ortak ofis sistemine getirdiği açılımlarla sadece bir ofis ve toplantı mekanı sunmakla kalmayan Olmadık Ofis; “growth marketing” sektöründe Olmadık Projeler, çevrimiçi PR servisi B2press ve özgün tasarımlarıyla Olmadık Dükkân gibi pek çok yenilik sunuyor. Olmadık Kahveler Atölyesi yepyeni damak tatlarının kapısını aralarken, Olmadık Kütüphane bir yandan çalışırken diğer yandan kendini geliştirmek isteyenler için büyük fırsatlar oluşturuyor.

“Ortak ofis nedir?”, “Neden co-working tercih edilmeli?”, “Sanal ofis nasıl kiralanır?” gibi kafanızda beliren pek çok soruya Olmadık Ofis paketleri en doğru yanıtları veriyor. Daha fazla bilgi edinmek ve sanal ofisinize bir an önce kavuşmak için hemen tıklayın.