HOLLANDA AMSTERDAM’DA ŞİRKET KURUN!

Olmadık Ofis’in sağladığı Hollanda’da şirket kuruluşu hizmetini kullanarak Amsterdam’da yasal iş adresi edinin, yurt dışına açılırken zaman kaybetmeyin! Olmadık Ofis’in Global Şirketim çözümünü tercih edin, yalnızca 3.750 EUR karşılığında Hollanda’da şirket sahibi olun!

Olmadık Ofis, yurt dışında şirket kurmak isteyenlere Hollanda’nın başkenti ve en kalabalık şehri Amsterdam’da yasal iş adresi sağlıyor. Global Şirketim ile Amsterdam’da şirket kurulumu çözümünden yararlananlar, tek seferlik bir ücret ödeyerek tarihi 12. yüzyıla kadar uzanan prestijli bir şehirde yasal iş adresi sahibi oluyor.

Hollanda’da şirket kurmak ve Hollanda Ticaret Sicili’ne kaydolmak isteyen şirketlerin, ülkede yasal bir adrese sahip olması zorunlu tutuluyor. Olmadık Ofis, freelancer ya da girişim, KOBİ veya kurumsal şirket fark etmeksizin, bu zorunluluk için en hesaplı çözümü sunuyor. Yasal iş adresinin sağlanması, noter şirket kayıt ve kuruluş süreçlerinin yönetilmesi, yasalara ve yönetmeliklere uygun şirket esas sözleşmesinin hazırlanması, şirket hissedarlarının vergi dairesine tescili (UBO beyanı), Ticaret Sicil Numarası (KvK) temini, evraklarınızın teslim alınıp dijital olarak tarafınıza iletilmesi gibi hizmetleri tek bir pakette sunarak Hollanda’da şirket kurmanıza yardımcı olan Olmadık Ofis, Amsterdam merkezli şirketinizin kuruluş aşamalarını sizin yerinize yürüterek zaman ve maliyet avantajı sağlıyor.

Şirket kurulumu hizmetini Hollanda’nın Utrecht, Eindhoven ve Rotterdam şehirlerinde de veren Olmadık Ofis, Amsterdam’da yasal iş adresi ihtiyacı duyan herkese en uygun fiyatlı çözümü, kapsamlı modeliyle sunuyor.

HEMEN BAŞLA

OLMADIK OFİS’TE İHTİYACINIZ OLAN HER ŞEY BİR ARADA!

10 günde Hollanda’da şirket kurulumu

Amsterdam’da yasal iş adresi

  • Noter kayıt süreci

Noter tasdikli evrak kayıt ve başvuru süreçlerinin yönetilmesi

  • Şirket sözleşmesi

Kuruluş aşamasında şirket esas sözleşmesinin oluşturulması

  • Ultimate Beneficial Owner (UBO) Beyanı

Şirket vergi hissedarlarının vergi dairesine tescili

  • Ticaret Sicil Kaydı

Hollanda Ticaret Odası’na kayıt ve 8 haneli Ticaret Sicili Numarası (KvK) temini

  • Posta yönlendirme

Gelen evrakların dijital olarak taranması ve e-posta yoluyla iletilmesi

  • Vergi Dairesi Kaydı

Şirketin Hollanda Vergi Dairesi'ne kaydedilmesi ve sürecin takip edilmesi

  • Olmadık fırsatlar

Yalnızca Olmadık Ofis üyelerinin faydalandığı ayrıcalıklar

AMSTERDAM MERKEZLİ ŞİRKET KURUN

Merkezi Türkiye ve Hollanda’da bulunan Unusual Enterprise çatısı altında faaliyet gösteren Olmadık Ofis, uzun yıllardır yasal iş adresi çözümüyle Türkiye’de girişimcilere ve freelancerlara destek oluyor. Yurt dışı açılımı kapsamında Hollanda’da şirket kuruluşunu da hizmetleri arasına ekleyen Olmadık Ofis, Global Şirketim hizmeti kapsamında Amsterdam’da yasal iş adresi sahibi olmak isteyenlere Ticaret Sicil Numarası (Kamer van Koophandel | KvK) alabiliyor. Böylece Hollanda’da şirket kurmanın en önemli adımları, uygun maliyetlerle tamamlanmış oluyor. Olmadık Ofis, Hollanda’da şirket kurmak isteyen girişimciler başta olmak üzere herkese, Hollanda’nın öne çıkan üç şehrinde yasal iş adresi sahibi olma şansı veriyor.

AMSTERDAM’IN MERKEZİNDE YASAL İŞ ADRESİ

Olmadık Ofis’in Amsterdam’da sağlayacağı yasal iş adresinin lokasyonu, dünyanın en büyük havalimanlarından biri olan Amsterdam Schiphol Havalimanı'na otomobille 20 dakika mesafede yer alıyor. Kronenburg istasyonuna birkaç adım uzaklıkta bulunan Amstelveen bölgesindeki Olmadık Ofis Amsterdam lokasyonu, çevredeki oteller ve yaşam alanlarıyla şehrin ve iş hayatının merkezinde konumlanıyor.

20 dakikada Amsterdam Schipol Havalimanı

Amsterdam Schipol Havalimanı, Olmadık Ofis’in üyelerine sunduğu yasal iş adresine yalnızca 20 dakika uzaklıkta konumlanıyor.

En yakın istasyon Kronenburg

Kronenburg istasyonuna da yürüme mesafesinde olan Olmadık Ofis Amsterdam lokasyonu, Hollanda’nın geri kalanına oldukça bağlantılı bir noktada yer alıyor.

Şehir merkezine 10 kilometre uzaklıkta

Olmadık Ofis yasal iş adresine 10 kilometre uzaklıkta olan Amsterdam şehir merkezi, Rijksmuseum, Rembrandt Evi, Van Gogh Müzesi, Kraliyet Sarayı gibi birçok önemli yapıya ev sahipliği yapıyor.

AMSTERDAM’DA YASAL İŞ ADRESİ İÇİN OFİS KİRALAMANIZA GEREK YOK

Hollanda’da şirket kurmak üzere yasal iş adresi göstermek için fiziksel ofis kiralamayı tercih edenlerin 6 ay, 1 yıl gibi uzun süreli taahhütler vermesi ve 1 ya da 3 ay gibi periyotlar için depozito ücreti ödemesi gerekiyor. Ayrıca kira sözleşmeleri, işletmelere ekstra intikal vergisi maliyetleri çıkarıyor. Olmadık Ofis ise Global Şirketim hizmetiyle Amsterdam merkezli şirket kurmak isteyenler için en kolay yasal iş adresi gösterme yöntemini sunuyor. Amsterdam’daki Global Şirketim yasal iş adresi üyeleri, 3.750 EUR tutarındaki tek seferlik bedeli ödediklerinde, Hollanda’da şirket kurma işlemleri 10 gün içinde tamamlanıyor.

GLOBAL ŞİRKETİM İLE AMSTERDAM’DA ŞİRKET KURUN

Olmadık Ofis, Global Şirketim hizmeti kapsamında Amsterdam’da yasal iş adresi sağlama ve Hollanda’da şirket kurma süreçlerini sizin yerinize yürütüyor. İşletmeniz için Hollanda’nın başkentinde yasal iş adresi sağlayan Olmadık Ofis, noterde özel (BV) limited ya da halka açık (NV) limited şirket kayıt ve kuruluş süreçlerinizi yönetiyor. Global Şirketim hizmeti kapsamında yasalara ve yönetmeliklere uygun şirket esas sözleşmesini hazırlıyor. Şirket vergi hissedarlarının vergi dairesine tescili olarak bilinen Nihai Yararlanıcı Beyanı (Ultimate Beneficial Owner | UBO) süreçlerini de üstleniyor. Ayrıca işletmenizi Hollanda Ticaret Odası’na kaydediyor ve 8 haneli Ticaret Sicili Numarasını (KvK) alıyor. Vergi Dairesine kayıt işlemlerinizi de gerçekleştiren Olmadık Ofis, bu süreçte şirketinizin yasal iş adresine ulaşan tüm resmi evrakların size e-posta yoluyla iletilmesini kapsayan adımları da Hollanda’da şirket açma hizmeti kapsamında ödediğiniz bedelin içinde sunuyor.

AMSTERDAM’DA ŞİRKET KURMANIN AVANTAJLARI

Dünya Bankası'nın "İş Yapma Kolaylığı" endeksinde 190 ülke arasında 42. sıraya yerleşen Hollanda, Euro bölgesinde bulunan NATO üyesi bir ülke olmasının yanı sıra, Avrupa Birliği’nin kurucu üyeleri arasında yer alıyor. Dünyanın en büyük dördüncü ihracatçısı ve altıncı ithalatçısı konumundaki ülke, Harvard Business Review’a göre dijital iş yapma kolaylığı açısından da dünya çapında üçüncü sırada yer alıyor. Hollanda’da yeni şirketler için vergi indirimi gibi çeşitli avantajlar sunulurken, Amsterdam 3 bine yakın teknoloji girişimine ev sahipliği yapıyor. Hollanda’da şirket kurmanın avantajlarına dair ayrıntıları bu bağlantıdan öğrenebilirsiniz!

AMSTERDAM’DA NASIL BİR ŞEHİR?

Olmadık Ofis’in Global Şirketim adını verdiği Amsterdam’da şirket kurulumu hizmetiyle, bir ayağınız 17. yüzyıldan kalma yapılarıyla Avrupa'nın en köklü şehirlerinden biri olan Amsterdam’da olsun. Avrupa’nın merkez şehirlerinden birinde, yasal bir iş adresine sahip olarak istikrarlı iş ortamını ve girişimci yaşam tarzını yakından keşfedin. İşinizle ilgili bir sonraki adımı, kurumsal şirketlerden yenilikçi girişimlere, inovasyonun ve yaratıcılığın şehrinde atın.

TAMAMEN YASAL, TAMAMEN KOLAY!

Hollanda’da şirket kurabilmek için yasal iş adresi, noterden tasdik ve ticaret siciline tescil gerekiyor. Hollanda'da şirket kurmak oldukça kolay! Başta girişimciler olmak üzere herkes, Olmadık Ofis sayesinde bu süreçleri düşünmek zorunda kalmıyor. Bu işlemleri hızla halledebilmek için Hollanda’ya gitmek de gerekmiyor. Olmadık Ofis’in Amsterdam, Eindhoven ve Utrecht’i kapsayan Hollanda’da şirket kurulumu hizmeti “Global Şirketim” ile bu sorun tamamıyla ortadan kalkıyor. Üyelerinin yerine Hollanda’da yasal iş adresi sağlayan Olmadık Ofis, Hollanda’da şirketleşebilmek için gerekli tüm yasal süreçleri sizin yerinize, bizzat sahada tamamlıyor. Global Şirketim ile Avrupa’ya açılma yolunda size yalnızca işinize odaklanmak kalıyor.

BİZE ULAŞIN