HOLLANDA EINDHOVEN’DA ŞİRKET KURUN!

Olmadık Ofis’in Hollanda’da şirket kurma hizmetinden faydalanın, ülkenin en büyük şehirleşmiş bölgesi Kuzey Brabant'ın içinde konumlanan Eindhoven’da şirket sahibi olun! 3.750 EUR karşılığında, prestijli bir yasal iş adresi gibi Hollanda’da şirket kurmanız için gereken tüm süreçler, Olmadık Ofis’in Global Şirketim paketiyle 10 günde tamamlansın!

Avrupa'nın en popüler teknik üniversitelerinden biri olan Technische Universiteit Eindhoven'a ev sahipliği yapması nedeniyle genç nüfusuyla da dikkat çeken Eindhoven, yetenekli iş gücüne erişmek isteyenler için fırsatlar sunuyor. Philips fabrikalarının kurulduğu ve büyüme yolculuğuna yön verdiği bir sanayi şehri olarak öne çıkan Eindhoven'da yasal iş adresi sahibi olmak, Olmadık Ofis'in Hollanda’da şirket kurma hizmetiyle oldukça kolay hale geliyor.

Hollanda'da iş kurmak ve şirket yönetmek için Hollanda Ticaret Odası’na kayıtlı olmak ve ülkede yasal iş adresi sahibi olmak gerekiyor. Hollanda'nın güneyinde konumlanan önemli bir sanayi şehri olan Eindhoven, “Hollanda’da nasıl şirket kurulur?” sorusunun yanıtını merak eden freelancer’lar, girişimciler, KOBİ’ler ya da kurumsal şirketler için en uygun adreslerden biri olarak öne çıkıyor. Olmadık Ofis, Global Şirketim hizmetiyle Eindhoven’da şirket kurma ve noter işlemlerini yürütme konularında başta girişimciler olmak üzere herkese çözüm ortağı oluyor. Bir yasal iş adresi sağlayıcısı ve danışmanlık hizmeti olarak Hollanda’nın yasal mevzuatını yakından bilen Olmadık Ofis, Hollanda’da şirketleşmenin yolunu arayanlara Eindhoven’ın en prestijli lokasyonlarından birinde yasal iş adresi sağlıyor. Ayrıca KvK kaydı, UBO beyanı, noter kayıt süreçleri, şirket esas sözleşmesinin hazırlanması, posta yönlendirme gibi hizmetleri de Olmadık Ofis Eindhoven Global Şirketim paketinde birleştiriyor.

Türkiye’de İstanbul ve Ankara’da faaliyet gösteren Olmadık Ofis, yurt dışında ise Hollanda’da hizmet veriyor. Eindhoven’ın yanı sıra girişimcilik ekosisteminin yükselen şehri Utrecht’te ve Avrupa’nın en renkli başkentlerinden biri olan Amsterdam’da şirket kurma hizmeti veren Olmadık Ofis, Global Şirketim paketiyle Hollanda’da şirket kurmak isteyen girişimciler için mecbur tutulan işlemleri de 10 günde tamamlayabiliyor.

HEMEN BAŞLA

HOLLANDA’DA ŞİRKET KURMAK İÇİN İHTİYACINIZ OLAN HER ŞEY BİR ARADA!

10 günde Hollanda’da şirket kurulumu

Eindhoven’da yasal iş adresi

  • Noter kayıt süreci

Noter tasdikli evrak kayıt ve başvuru süreçlerinin yönetilmesi

  • Şirket sözleşmesi

Kuruluş aşamasında şirket esas sözleşmesinin oluşturulması

  • Ultimate Beneficial Owner (UBO) Beyanı

Şirket vergi hissedarlarının vergi dairesine tescili

  • Ticaret Sicil Kaydı

Hollanda Ticaret Odası’na kayıt ve 8 haneli Ticaret Sicili Numarası (KvK) temini

  • Posta yönlendirme

Gelen evrakların dijital olarak taranması ve e-posta yoluyla iletilmesi

  • Vergi Dairesi Kaydı

Şirketin Hollanda Vergi Dairesi'ne kaydedilmesi ve sürecin takip edilmesi

  • Olmadık fırsatlar

Yalnızca Olmadık Ofis üyelerinin faydalandığı ayrıcalıklar

EINDHOVEN MERKEZLİ ŞİRKET KURUN

Hollanda’nın diğer şehirlerinde olduğu gibi Eindhoven’da şirket kurmak için de öncelikle şehirde yasal iş adresi göstermek gerekiyor. Ayrıca Ticaret Sicil Numarası (Kamer van Koophandel | KvK) almak, şirket vergi hissedarlarının vergi dairesine tescili olarak tanımlanan nihai yararlanıcı (UBO) beyanı işlemini gerçekleştirmek ve noter onaylı belgelerle başvuru işlemlerini tamamlamak şart koşuluyor. Olmadık Ofis, kapsamlı şirket kurma hizmetiyle tüm bu ihtiyaçlara uçtan uca çözümleri rakip hizmet sağlayıcılara kıyasla oldukça uygun maliyetli paketlerde birleştiriyor. Girişimler, merkezi prestijli bir yasal iş adresinde yer alan şirketleriyle bir aydan daha kısa bir sürede Hollanda’da şirket kurulum sürecini tamamlayabiliyor.

YASAL İŞ ADRESİNİZ EINDHOVEN’IN MERKEZİNDE

Olmadık Ofis’in müşterilerine yasal iş adresi sağladığı Eindhoven, şirketlere yurt dışında iş adresi gösterme şansı tanıdığı için oldukça prestijli bir çözüm sunuyor. Dört bir yanı mağazalarla ve restoranlarla çevrelenmiş olan Eindhoven, iş ve yaşamın kesiştiği hareketli bir bölgede yer alıyor. Şehrin çok kültürlü dokusunun yoğun biçimde hissedilebildiği bir adreste yasal iş adresi sahibi olmak, Hollanda’da genişlemenin ve işleri Avrupa’da büyütmenin en avantajlı yolu olarak öne çıkıyor.

Eindhoven Havalimanı’na 20 dakika uzaklıkta

Eindhoven Havalimanı, Olmadık Ofis Eindhoven lokasyonuna yaklaşık 20 dakika uzaklıkta konumlanıyor.

Avrupa şubeniz için ihtiyaç duyduğunuz prestij

Girişimlerin yurt dışında göstereceği bir şube, sağlayacağı prestijle yurt içindeki potansiyel müşterileriniz için bir tercih sebebine dönüşüyor.

Eindhoven’da dinamik iş dünyasının merkezinde

Olmadık Ofis Eindhoven lokasyonu; ofisler, mağazalar, barlar, restoranlar, spor salonları ve kamusal alanlarla çevreleniyor.

OFİS KİRALAMADAN EINDHOVEN’DA ŞİRKET KURUN

Fiziksel ofis kiralamak, enflasyonun ve buna paralel olarak kiraların her ülkede, bölgede ve şehirde arttığı; özellikle teknoloji şirketlerinin bir bir hibrit ya da tamamen uzaktan çalışma modellerin benimsediği bir dönemde popülerliğini yitiriyor. Fakat Hollanda yasaları, Hollanda’da şirket kurmak isteyen şirketlerin bir yasal iş adresi göstermesini zorunlu tutuyor. Fiziksel ya da bağımsız bir ofis kiralandığında masraflar yalnızca kirayla sınırlı kalmıyor; stopaj, intikal vergisi, elektrik, su, internet, ısınma gibi fatura giderleri tüm bu masrafların üzerine ekleniyor. Öte yandan 6 aylık ya da 1 yıllık taahhütlerle tutulan fiziksel ofisler, bir yandan bağlayıcı hale gelirken, diğer yandan en az iki ya da üç kiraya karşılık gelen depozito miktarlarıyla daha da büyük giderler yaratıyor. Olmadık Ofis’in Global Şirketim adını verdiği, Hollanda’da şirket kurulumu ve yasal iş adresi hizmeti ise tek başına tüm bu endişeleri ortadan kaldırmaya yetiyor. Olmadık Ofis’in tüm şirket kuruluş süreçlerini tek pakette birleştiren Global Şirketim çözümü, şirket kurabilmek için yasal iş adresine ihtiyaç duyan girişimcilere alternatiflere kıyasla çok daha uygun fiyatlı bir çözüm sunuyor. Yasal iş adresi, noter kayıt gibi tüm hizmetleri kapsayan Eindhoven’da şirket kurma süreci, 10 günde tamamlanabiliyor.

GLOBAL ŞİRKETİM İLE EINDHOVEN’DA ŞUBE AÇIN

Global Şirketim, merkezleri Hollanda ve Türkiye’de konumlanan Olmadık Ofis’in yurt dışı genişlemesi kapsamında, girişimcilerin Hollanda’da şirket kurma süreçlerini kolaylaştırması için oluşturduğu bir paket olarak öne çıkıyor. Hollanda’da da şirket kurabilmek ve iş süreçlerini yönetebilmek için bazı yasal zorunlulukları yerine getirmek gerekiyor. Örneğin, Hollanda’da şirket kurmak isteyenlerin öncelikle yasal iş adresine sahip olamaları, noterde şirket kayıt ve kuruluş süreçlerini tamamlamaları, şirket vergi hissedarlarının vergi dairesine tescili olarak bilinen Nihai Yararlanıcı Beyanı (Ultimate Beneficial Owner | UBO) süreçlerini tamamlamaları, şirketlerini Hollanda Ticaret Odası’na kaydettirmeleri (Dutch Business Register) ve 8 haneli KvK (Kamer van Koophandel | Ticaret Sicil Numarası) numarası almaları gerekiyor. Hollanda’da özel (BV) limited ve halka açık (NV) limited şirket kuruluşunu 10 gün gibi kısa bir sürede tamamlayabilen Olmadık Ofis, Hollanda’da bulunma ve evrak işleriyle uğraşma külfetini de omuzlarınızdan alıyor.

EINDHOVEN’DA ŞİRKET KURMANIN AVANTAJLARI

Eindhoven, küresel üniversite sıralama sistemlerinin en az üçünde ilk 200 üniversite arasında gösterilen Eindhoven Teknoloji Üniversitesi’ne (Technische Universiteit Eindhoven) ev sahipliği yapıyor. EuroTech Universities Alliance’a dahil olan, Danimarka, Münih gibi şehirlerdeki teknik üniversitelerle stratejik ortaklığı bulunan bu üniversite şehrin genç nüfusunun en önemli sebepleri arasında yer alıyor. Bu sayede Eindhoven, özellikle teknoloji alanında yetkin işgücüne ihtiyaç duyan her ölçekte şirket için vazgeçilmez bir adrese dönüşüyor. Ayrıca Hollanda, dünyanın iş yapma kolaylığı açısından en tercih edilebilir ülkelerinden biri olarak öne çıkıyor. Öte yandan Hollanda hükümeti, Global Şirketim gibi hizmetlerle Eindhoven’da yasal iş adresi göstererek ülkede şirket kurmaya ve ticaret yapmaya izin veriyor. Ülkede kurulacak her şirketi bir yatırım olarak gören hükümet, yeni şirketlere çeşitli kolaylıklar da sağlıyor. Olmadık Ofis, yasal iş adresi sağlamak ve şirket kurulumunu gerçekleştirmek başta olmak üzere tüm bu süreçlerde girişimcilerin yanında oluyor.

EİNDHOVEN NASIL BİR ŞEHİR?

Hollanda’da Global Şirketim ile şirket kurma çözümlerini Eindhoven’ın yanı sıra Utrecht ve Amsterdam’da da sunan Olmadık Ofis, Avrupa’nın en büyük tüketici elektroniği şirketlerinden birine dönüşmüş Philips’e merkezlik yapan Eindhoven’ın güçlü bir iş ve girişimcilik ekosistemine sahip olduğuna inanıyor. Yatay mimarisiyle ve huzurlu sokaklarıyla iş - yaşam dengesinin kurulması için de ideal bir atmosfer sunan Eindhoven, hem hareketliliği hem de huzuru bir arada sunarak her adımda ilham alınabilecek bir şehre dönüşüyor.

OTURDUĞUNUZ YERDEN HOLLANDA’DA ŞİRKET SAHİBİ OLUN

Utrecht, Amsterdam, Rotterdam ve Eindhoven gibi birçok şehri merkez olarak seçip şirketleşen çok sayıda girişim, Olmadık Ofis Global Şirketim paketini tercih ediyor. Zira “Hollanda’da nasıl şirket kurulur?”, “Hollanda’da yasal iş adresi nasıl alınır?”, “Hollanda KvK numarası nasıl alınır?” gibi sorular, Olmadık Ofis Global şirketim hizmetinde yanıt buluyor. Avrupa’ya açılmayı planlayan, işlerini Avrupa’dan yürütmeyi hedefleyen, Hollanda’daki gelişmiş iş ekosisteminin faydalarına erişmek isteyen şirketler için en uygun adreslerden biri olan Eindhoven, Olmadık Ofis’in Eindhoven’da şirket kurma hizmetiyle tüm girişimler için erişilebilir hale geliyor.

BİZE ULAŞIN