subPage
KÜTÜPHANE

İstanbul’da kiralanabilecek en uygun sanal ofis nerede?

İstanbul’da kiralanabilecek en uygun sanal ofis nerede?

İstanbul gibi metropol şehirlerde pek çok sanal ofis mevcut. Ancak sanal ofis kiralarken de dikkatli olmak gerekiyor. Güvenilir lokasyonlardan adres kiralamak hem şirketinizin prestiji için hem de iş süreçlerinizi yönetmenizde sizin için oldukça kolaylık sağlıyor. Bu noktada İstanbul'da kiralanabilecek en uygun sanal ofis Balat ve Caddebostan'da hizmet veren Olmadık Ofis olarak karşımıza çıkıyor.

İş dünyası 90'lı yıllardan 2000’lere geçerken yaşadığı dönüşümün benzerini yeniden yaşamaya başladı. Genel pratikler ve iş yapış şekileri değişirken özellikle Covid-19 salgınıyla birlikte uzaktan çalışma kültürü iyice hayatımızın içine dahil oldu. Çarpıcı gerçek şu ki: Cushman & Wakefield anketine göre her 5 kişiden 4’ü uzaktan çalışma modelinin devam etmesini istiyor.

Uzaktan çalışma söz konusu olunca özellikle ofis maliyetlerinden kurtulmak akla gelen ilk konulardan biri oluyor. Son yıllarda özellikle genç girişimciler tarafından tercih edilmeye başlanmasının ardından bütün dünyaya yayılan sanal ofis ve hazır ofis hizmetleri her geçen sene büyüyerek devam ediyor. Özellikle İstanbul gibi büyük şehirlerde ofis maliyetlerini minimuma indiren sanal ofisleri tercih edenlerin sayısı son 3 yılda %50 artış gösterdi. Önümüzdeki 10 yıl içinde de sanal ofis tercih edenlerin sayısının, geleneksel ofisleri tercih edenlerin %10’una denk geleceği tahmin ediliyor.

Yeni nesilin çalışma modeli sanal ofis

Gelelim asıl soruya, sanal ofis nedir sorunun cevabı ‘old school’ diye tabir edilen gelenekselci iş insanları tarafından benimsenmese de genç nesilin göz bebeği konumunda. Çoğunlukla freelance veya proje bazlı çalışanlar, start-uplar (girişimciler), danışmanlık hizmeti verenler ve home-office çalışanlar sanal ofis ile kolaylıkla şirket kurmayı tercih ediyor.

Gelelim sanal ofis kiralamaya: İstanbul’da en iyi sanal ofisi seçmek hiç kolay değil. Daha önce araştıranlar yüzlerce farklı sanal ofis seçeneği  görmüştür. Eğer yeni şirket kurmak isteyen bir girişimciyseniz, en tabi birinci önceliğiniz en uygun fiyata sanal ofis kiralamak olacaktır. İstanbul'da sanal ofis sunan farklı oluşumlar olsa da sundukları ek hizmetler nedeniyle fiyatları oldukça yükseliyor. Tüm hizmetleri tek çatı altında sunun Olmadık Ofis ile İstanbul Balat'ta 550 TL ve Caddebostan'da 650 TL'ye sanal ofis kiralamak mümkün!

İstanbul’da en ucuz sanal ofis nerede kiralanır?

Hem fiyatı uygun olsun hem de merkezi olsun dediğinizi duyar gibiyiz. Anadolu yakasında ulaşımı zor olan Ataşehir mi? Keşmekeşi ile bunaltan Kadıköy mü? Anadolu yakasında sanal ofis fiyatlarına da baktığınızda sanal ofis fiyatlarının yaklaşık 600 liradan başladığını göreceksiniz.

Avrupa yakası sanal ofis seçenekleri açısından çok daha zengin. Ancak sanal ofis kiralamanın başlıca sebeplerinden birinin maliyet olduğunu da unutmazsak fiyatların yüksek olduğunu göreceksiniz. Örneğin Nişantaşı’nda veya Levent'te sanal ofis fiyatları aylık 1.000 TL'den, hazır ofis fiyatları ise kişi başı 2.500 TL'den başlıyor. Bu rakamlar da sanal ofis için mantıklı görünmüyor. Ayrıca iş merkezi sayılan Maslak ve Levent gibi bir yerlerde de sanal ofis tutulduğunda postalarınızı ya da evraklarınızı almak için ofisinize giderken trafikte kaybedilecek zamanı da göz önünde bulundurmalısınız. Bu sebeple Balat gibi daha sakin, toplu taşımayla ya da özel aracınızla kolayca ulaşabileceğiniz bir ofis, tercih sebepleri arasında yer alabilir. 550 TL'ye sanal ofis için Balat’ta bulunan Olmadık Ofis önemli bir seçenek olarak öne çıkıyor.

Olmadık Ofis güvencesiyle 550 TL'den başlayan fiyatlarla sanal ofise kavuşun!

Balat’ta yer alan Olmadık Ofis, sanal ofise ihtiyacı olanların imdadına yetişiyor. Sanal ofis ayrıcalığını yaşamak istiyorsanız Olmadık Ofis güvencesini tercih edebilirsiniz. Olmadık Ofis şirket kurarken size resmi bir ofis adresi kullanma imkanı verir. Yasal mevzuata uygun kira sözleşmesiyle sanal ofisinizi tüm usullere uygun şekilde kullanabilirsiniz. Ofisinizi yalnızca %20 KDV ile stopaj ücreti ödemeden faturalı olarak kiralayabilirsiniz. Şirketinize gelen postalarınız ve kargolarınız Olmadık Ofis tarafından alınır ve size teslim edilir.

Olmadık Ofis’in sunduğu avantajlara üstelik kredi kartıyla ödeme yaparak yalnızca 550 TL’ye sahip olabilirsiniz. 3 dakikada ofis adresinizi oluşturmak için hemen tıklayın.