subPage
KÜTÜPHANE

Neden Sanal Ofis Tercih Etmelisiniz?

Neden Sanal Ofis Tercih Etmelisiniz?

İş kurarken resmi bir adrese, bunun için de fiziki bir mekâna ihtiyacınız olacaktır. Sanal ofis kiralayarak Olmadık Ofisi iş yerinizin yasal adresi olarak gösterirsiniz.

Prestiji, iş olanakları ve beslenebileceğiniz kültür mozaiği ile İstanbul, pek çok açıdan avantaj sağlayan metropollerin başında geliyor. Olmadık Ofis’i kiralayarak İstanbul’un kadim semti Balat ile mavinin ve yeşilin birleştiği Caddebostan'da şirketinizi konumlandırırsınız.

Sanal ofis kiraladığınızda personel istihdamı, altyapı yatırımı, güvenlik, temizlik, mutfak, sekretarya ve aylık faturalar gibi konularla ilgilenmeniz gerekmez.

Akışı giderek hızlanan günümüz iş dünyasında el oyalayan günlük ofis rutinleri, çalışma verimini ciddi oranda düşürür. Olmadık Ofis, alacağınız sabit bir telefon numarasıyla çağrı yanıtlama, posta yönetimi gibi pek çok ofis yükünü üzerinizden alarak zaman tasarrufu sağlar.

Müşterilerinizle yapacağınız görüşme ve toplantılar için uygun mekanlar bulmak, ekipman, ikram ve sessizlik gibi gereklilikler açısından zor ve maliyetlidir. Sanal ofis kiralayarak Olmadık Ofis’in farklı konseptlere uygun tasarlanmış toplantı alanlarını kullanır, gerekli ekipman ve özel ikramlardan yararlanırsınız.

İş süreçlerinde de etkisini gösteren dijital dönüşümle, sürekli bağlı yani “online” olmak kaçınılmaz oldu. Sanal ofis hizmeti kapsamında internet üzerinden yapacağınız her türlü çalışma için Olmadık Ofis’in yüksek hızda güvenli Wi-Fi olanağından faydalanırsınız.

Çalışma düzeniniz fiziki olarak bir ofiste bulunmanızı gerektirmiyorsa geleneksel ofis, maliyet açısından hiç de kârlı olmayacaktır. Sanal ofis kiralayarak ihtiyaç duyduğunuzda Olmadık Ofis’in ortak çalışma alanlarını kullanır, dileğiniz zaman çalışırsınız.

İş hayatında kişi ve şirketler, ilişki içinde oldukları çevreler ve bu çevrelere olan etkileri kadar güçlüdür. Olmadık Ofis’in ortak çalışma alanıyla uluslararası şirketler ve start-up’larla networking fırsatı yakalarsınız.

Günümüz iş dünyasında öncelik nitelikli ve sonuç odaklı işlere verildiğinden, paylaşımlı ofisler çalışanların verimini artıracak çözümler arasında ilk sıraya yerleşti. Sanal ofisin esnek çalışma koşulları sayesinde, çalışanlarınızın belirli bir gün ve saatte ofiste toplanmasına gerek kalmadan iş verimlerini artırabilirsiniz.

Sanal ofisin fırsatlarından aylık sabit hizmet bedeli karşılığında yararlanır, ofis giderlerinizden önemli tasarruf edersiniz.

Hemen bir sanal ofisinizi hemen kiralayın.