KÜTÜPHANE

Paylaşımlı Ofis Nasıl Kiralanır?

page_title

Yeni bir işe veya girişiminize başlamak için hatta varolan işinizi sürdürmeniz için fiziksel bir ofiste ya da iş merkezlerinde bulunmak ve bunun getirdiği masraflarla uğraşmak zorunda değilsiniz. Paylaşımlı ofis kiralama yolunu seçerek tüm ofis ihtiyaçlarınızı, zamanınızı ve masraflarınızı verimli kullanabilirsiniz. Paylaşımlı ofisinizi kiraladıktan sonra, iş adresiniz İstanbul Tarihi Yarımada’daki Balat’ta bulunan Olmadık Ofis olur. Tüm ofis ihtiyaçlarınız burada ekibimizce karşılanır. Tüm telefonlarınız, çağrılarınız ve fakslarınız için size özel bir sekretere sahip olursunuz. Bunlarla siz uğraşmak zorunda kalmazsınız, size anlık olarak iletilir. Postalarınızı ve kargolarınızı sizin için teslim alır, gönderilerinizi istediğiniz tarihte belirleyeceğiniz adrese göndeririz. Ortak çalışma ve ofis alanımızda sınırsız çalışma olanağına sahip olup, ofis toplantılarınızı üyelerimize özel indirimlerle burada gerçekleştirebilirsiniz. İnternet hizmetimizden yararlanıp tüm dünyayla kesintisiz iletişim içinde olursunuz. İş toplantılarınızı ortak takvimden yararlanarak kolayca planlayabilirsiniz. Üstelik tüm bu olanaklara, standart sanal ofis paketi içinde kişi başı aylık 350 TL + KDV karşılığında erişebilirsiniz. Hiçbir ekstra ücret ödemezsiniz. Sınırsız çay ve kahve ikramımızı da unutmayın!

Sanal Ofis Olanakları

  • Resmi Adres: Sanal ofisinizi kiraladıktan sonra şirketinizin resmi adresi, İstanbul Balat’ta bulunan Olmadık Ofis olur.
  • Sekreterya: Olmadık Ofis’e ait yerel bir telefon numarasıyla şirketinize özel bir sekretere sahip olursunuz. Çağrılarınız ve fakslarınız anlık olarak size iletilir.
  • Posta: Postalarınızı ve kargolarınızı almak için ofiste olmanız gerekmez. Bunlar sizin için teslim alınır, istediğiniz tarihte belirleyeceğiniz adrese gönderilir.
  • Ortak Alan: Olmadık Projeler bünyesinin ortak çalışma alanına ve sınırsız çalışma olanağına sahip olursunuz. Hızlı İnternet: Yüksek hızda, güvenli Wi-Fi hizmetinden yararlanırsınız.
  • Ortak Takvim: Ortak takvimi kullanarak, toplantı alanlarını izleyerek istediğiniz gibi planlayabilirsiniz.
  • Networking: Uluslararası şirketler ve start-up’larla networking fırsatı yakalarsınız. İkram: Sınırsız çay ve kahve olanağından yararlanabilirsiniz.

Paylaşımlı ofisinizi kiralamak için hemen tıklayın...