KÜTÜPHANE

Paylaşımlı Ofis Nedir?

page_title

Dijital dünyanın giderek güçlenen dinamik yapısı, pek çok alanda değişimi beraberinde getiriyor. Uzaktan çalışma gibi iş yapış şekillerinde de kendini gösteren bu değişim, hazır ofis gibi inovatif çalışma alanlarına ihtiyaç doğuruyor. Artık öncelik, nitelikli ve sonuç odaklı işlere verildiğinden, tercih edilen geleneksel çalışma alanları yerini verim ve maliyet yönetimi açısından büyük avantaj sağlayan paylaşımlı ofislere bırakıyor. Rutin ofis sorumluluklarının bir kenara bırakıldığı, özgür ve konforlu bir ortak çalışma alanı sağlayan paylaşımlı ofis, şirketinizin sanal ofisi de olabiliyor!

Ofisin de sanalı olur mu, olur!

İstanbul’un otantik semti Balat’ta bulunan Olmadık Ofis, çalışma şeklini değiştirmek isteyenlere veya kuracağı yeni iş için ofis arayanlara sanal ofis hizmeti sunuyor. Bu sayede Olmadık Ofis’i sanal ofis olarak kiralayabilir, ofis ortamında sorumlu olduğunuz çağrı yanıtlama, posta ve kargo yönetimi, faks hizmeti gibi pek çok işi devredebilirsiniz. Aynı zamanda Olmadık Ofis’in ortak çalışma alanında sınırsız çalışabilir, toplantılarınızı burada düzenleyebilirsiniz.

Sanal Ofis Kiralamanın Avantajları

  • Şirketinizin resmi adresini Olmadık Ofis olarak gösterebilirsiniz.
  • Yerel bir telefon numarasıyla şirketinize özel bir sekretere sahip olursunuz. Böylece çağrıları ve fakslarınız size anlık olarak iletilir.
  • Posta ve kargolarınız sizin için teslim alınır ve istediğiniz tarihte belirleyeceğiniz adrese gönderilir.
  • Toplantı alanlarını ortak takvimden izleyerek toplantınızı planlayabilirsiniz.
  • Tasarımcı ve girişimcilere uygun farklı konseptlerde özel toplantı ve çalışma alanlarını dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.
  • Uluslararası şirketler ve start-up’larla networking fırsatı yakalayabilirsiniz.
  • Yüksek hızda, güvenli Wi-Fi hizmeti alabilirsiniz.
  • Çay ve filtre kahve ikramından sınırsız yararlanabilirsiniz.

Tüm bu olanaklardan aylık olarak ödeyeceğiniz sabit hizmet bedeli karşılığında faydalanabilir, böylece ofis maliyetinizi önemli oranda düşürebilirsiniz.

Sanal ofisinizi hâlâ kiralamadıysanız, sizi de aramızda görmeyi bekliyoruz / hemen bir sanal ofis kiralamak için tıklayın.