Sanal Ofis Avantajları

Sanal ofisin faydaları neler?

Sanal ofis; bir mekana bağlı kalmayan ya da sabit bir ofise ihtiyaç duymayanlar tarafından kullanılan yeni nesil ofis kiralama modelidir. Sanal ofis sayesinde tüm ofis ihtiyaçlarınızı ve zamanınızı verimli bir şekilde kullanarak masraflarınızı minimuma indirebilir, iş hayatınızın yönetimini kendi elinize alabilirsiniz. Olmadık Ofis, sanal ofis imkanıyla dijital dünyaya kapı açar ve birçok avantajı da beraberinde getirir. Yeni iş kuran özellikle startup ve küçük ölçekli şirketlerin fiziksel bir ofisle yüksek maliyetler altına girmesinin önüne geçen sanal ofisler, birçok farklı konuda kullanıcılarına avantaj sağlıyor. Düşük maliyet ve esnek çalışma imkanı sunan sanal ofislerin avantajlarını aşağıdan inceleyebilirsiniz.

1. Sanal ofis maliyet avantajı sağlıyor

Kira, tadilat, ofis mobilyası, elektrik, su, doğalgaz faturası… Üstüne stopaj, bakım maliyetleri ve daha nicesi. Fiziksel ofislerin görünmeyen pek çok gideri kiracıları zor durumda bırakıyor. Özellikle salgın nedeniyle evlerden çalışılan bu dönemde ofis maliyetlerinden bir anda kurtulmak mümkün. Olmadık Ofis’in sanal ofis paketleri ile aylık 100 TL’den başlayan fiyatlarla şirket adresinizi belirleyebilirsiniz.

2. Ofis adresiniz iki kıtada İstanbul'da, şimdi bir de Ankara'da...

İstanbul’un tarihi birikimiyle turistlerin uğrak yeri olan Balat, şehrin gözde semtlerinden Caddebostan veya Ankara Çankaya, ofis adresiniz için muhteşem bir seçim olacak. Balat’ın renkli kimliği ve kültürel zenginliğiyle misafirlerinizi plazaların sıkıcı havasından uzaklaştırabilir; Ahrida Sinagogu, Yavuz Sultan Selim Camii, Aziz Stefan ve Aya Yorgi Kilisesi’nin tam merkezinde bulunan sanal ofis adresiniz ile işinize değer katabilirsiniz. Sahili, Bağdat Caddesi ve kültür merkezleriyle şehrin cazibe merkezi olan Caddebostan’daki ofisinizle prestijli bir adrese sahip olabilirsiniz. Ankara’nın en seçkin semtlerinden Çankaya’da yer alan ofisizle ise hem şehrin karmaşasından uzaklaşabilir hem de ihtiyacınız olan her yere bir solukta ulaşabileceğiniz kadar yakın olursunuz.

3. Kullandığınız kadar ödeyin

Sanal ofis adresinde toplantı mı planlamak istiyorsunuz? Hemen Olmadık Ofis’in ortak takvimine girerek uygun zaman dilimleri için toplantı odanızda planlayabilirsiniz. Toplantınız için gerekli olan tüm imkanlara ve lezzetli ikramlara toplantı salonunuzdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

4. Teması ortadan kaldırın

Koronavirüs salgınıyla birlikte binlerce insanın evlerden çalışmaya başladığı bu dönemde işlerinizi aksatmadan ofisinizi sanal ortama taşıyın. Çalışanlarınız evlerinde temastan uzak sağlıklı bir ortamda çalışırken kargo ve posta gibi süreçlerinizi sanal adresinizden biz yönetelim.

5. İş gücünüzü verimli yönetin

Olmadık Ofis, siz işlerinize odaklanırken posta ve kargolarınızı yönetmesinin yanı sıra çağrılarınızı da karşılayıp yönlendiriyor. Profesyonel çağrı merkezi danışmanınız size gelen telefonları en hızlı şekilde çözüme kavuşturuyor. Siz de hemen Olmadık Ofis'le iletişime geçerek resmi adresinizi yasal mevzuata uygun kira sözleşmesiyle belirleyebilirsiniz. Vergi dairesi ve maliye süreçleriyle ilgili profesyonel ekibimize danışarak sanal ofise geçiş sürecini hızlandırabilirsiniz.

6. Ofis ortamından dilediğiniz zaman yararlanın

Olmadık Ofis, sanal ofis kiralamalarınızda fiziki imkanları sonuna kadar kullanımınıza sunuyor. Herhangi bir süre kısıtlaması olmadan önden bilgi vermek koşuluyla dilediğiniz zaman İstanbul Balat ve Caddebostan ile Ankara Çankaya’daki sanal ofisinize gelerek ücretsiz çalışabilirsiniz.

7. Seçkin şirketlerle network imkanı sağlayın

Olmadık Ofis, sanal ofis kiralayan müşterileri arasında güçlü bir işbirliği ağı kuruyor. Bu ağa katılarak siz de yeni pazarlara yelken açabilir, potansiyel müşterilerinize ulaşabilirsiniz.

Hemen Olmadık Ofis ile tanış, aynı gün içerisinde sanal ofis adresine sahip ol! Kayıt için tıklayın.