Sanal Ofis Nasıl Kiralanır, Avantajları Neler?

Olmadık Ofis ile sanal ofisinize aynı gün içinde sahip olabilir, yalnızca birkaç adımda resmi iş adresinize kavuşabilirsiniz. Üstelik kiralama sürecinde fiziki olarak yorulmanıza da gerek kalmadan, tamamıyla online olarak tüm süreci tamamlayabilirsiniz. 

Sanal ofis hizmetinden faydalanan şirketler, öncelikle resmi ve yasal bir adrese sahip olur. Böylece en büyük gider kalemleri arasında yer alan ofis kiralama ile doğalgaz, su, elektrik gibi aylık sabit masraflarla uğraşmak zorunda kalmaz. Öte yandan bu şirketlerin posta gönderileri aynı adres aracılığıyla takip edilir, çağrıları yanıtlanır. Bu sayede şirketlerin tüm iletişim ihtiyaçları rahatlıkla karşılanır. Sanal ofisler uygun fiyat seçeneklerine sahip olmalarıyla da şirket bütçesine büyük katkı sağlar. Aynı zamanda şirketine prestij kazandırmak isteyen girişimciler tarafından da sıklıkla tercih edilir. Kurumsal yapıları sayesinde şirketlerin profesyonel bir imaj kazanmasına yardımcı olur, müşteriler üzerinde olumlu bir intiba bırakılmasını kolaylaştırır.

Sanal ofisin faydaları nelerdir?

Bir mekana bağlı kalmayan ya da sabit bir ofise ihtiyaç duymayan yeni nesil ofis kiralama modeli olan sanal ofisler, şirketlerin ofis masraflarından çeşitli iş süreçlerinin yönetimine kadar birçok konuda avantaj sağlıyor. Peki Olmadık Ofis, siz sanal ofis hizmetinden yararlanırken ofis ihtiyaçlarının hangilerini karşılıyor? Gelin birlikte inceleyelim.

 • Maliyet avantajı: Kira, tadilat, ofis mobilyası, elektrik, su, doğalgaz faturası… Üstüne stopaj, bakım maliyetleri ve daha nice masraf… Fiziksel ofislerin görünmeyen pek çok gideri kiracıları zor durumda bırakıyor. Oysa özellikle ekonomik dalgalanmaların dünya genelinde çok sık yaşandığı dönemlerde, ofis maliyetlerinden arınmak mümkün. Siz de Olmadık Ofis’in benzersiz sanal ofis paketi ile aylık 550 TL’den başlayan fiyatlarla resmi şirket adresinizi hemen belirleyebilirsiniz.

 • Farklı lokasyon seçenekleri: İstanbul’un tarihi birikimiyle turistlerin uğrak yeri olan Balat ya da Anadolu Yakası’nın gözde semtlerinden Caddebostan ofis adresiniz için muhteşem bir seçim olabilir! Balat’ın renkli kimliği ve kültürel zenginliğiyle misafirlerinizi plazaların sıkıcı havasından uzaklaştırabilir; Ahrida Sinagogu, Yavuz Sultan Selim Camii, Aziz Stefan ve Aya Yorgi Kilisesi’nin tam merkezinde bulunan sanal ofis adresiniz ile işinize değer katabilirsiniz. Sahili, Bağdat Caddesi ve kültür merkezleriyle şehrin cazibe merkezi Caddebostan’daki ofisinizle prestijli bir adrese sahip olabilirsiniz. Türkiye’nin 2 ayrı gözde merkezinde iş yeri adresinizin olmasını istiyorsanız, tek tıkla Olmadık Ofis’in talep formunu doldurmanız yeterli!

 • Kullandığın kadar öde modeli: Bir sanal ofis kiralayarak resmi bir iş adresine sahip olmaya karar verdiniz ama çalışanlarınızla zaman zaman bir araya gelmek ve iş görüşmelerinizi yüz yüze mi yapmak istiyorsunuz? Hemen Olmadık Ofis’in takvimini kontrol edin, uygun zaman dilimi içinde üyelere %50 indirimli olan toplantı odalarından yararlanın.

 • Posta ve çağrı takibi: Uzaktan çalışmanın yaygınlaştığı bu dönemde işlerinizi aksatmadan ofisinizi sanal ortama taşıyabilirsiniz. Siz ve çalışanlarınız, tercih ettiğiniz sağlıklı bir ortamda çalışırken, şirketiniz adına gelen tebligat niteliğindeki posta ve evraklarınızı Olmadık Ofis adresinizden biz yönetiyoruz. Üstelik siz işlerinize odaklanırken çağrılarınızı da karşılayarak yönlendiriyoruz!

 • Yasal mevzuata uygun kira sözleşmesi: Şirket kurulumu için gerekli evraklar arasında başı çeken ve en önemli adımlardan biri olan kira sözleşmesi, Olmadık Ofis tarafından yasal mevzuata uygun şekilde hazırlanıyor. Siz de Olmadık Ofis ile iletişime geçerek resmi iş adresinizi kira sözleşmesiyle belirleyebilir, vergi dairesi ve maliye süreçleriyle ilgili profesyonel ekibimize danışarak sanal ofise geçiş sürecini hızlandırabilirsiniz.

 • Ortak çalışma alanı: Hava çok güzel ve evden çalışmaktan sıkıldınız mı? Olmadık Ofis, sanal ofis kiralamalarınızda tüm fiziksel imkanlarını kullanımınıza açıyor. Herhangi bir süre kısıtlaması olmadan, yalnızca önceden bilgi vermek koşuluyla dilediğiniz zaman İstanbul Balat veya Caddebostan'daki sanal ofisinize gelerek ücretsiz çalışma alanlarından faydalanabilirsiniz.

 • Olmadık Fırsatlar: Olmadık Ofis, yalnızca üyelerinin faydalanabileceği ayrıcalıklı indirim, kampanya ve fırsatlar sunuyor. Sanal adres kiralayan Olmadık Ofis üyeleri, birbirinden değerli fırsatlardan faydalanarak işine değer katabiliyor.

Görüldüğü üzere sanal ofisler hibrit çalışma modeliyle sanal veya fiziksel bir ofis ortamı sunmanın ve ofis maliyetlerinizden arınmanızı sağlamanın yanı sıra geleneksel ofis içerisindeki birçok sorumluluğu da sizin adınıza yerine getiriyor. Bu sayede siz de iş adresinizi Olmadık Ofis’e devrederken, tüm fuzuli harcamalarınızı yatırıma dönüştürme şansını elde ediyorsunuz. Tüm bu avantajlar güzel ancak sanal ofis kiralamanın püf noktaları neler? Gelin sanal ofis nasıl kiralanır birlikte inceleyelim.

Sanal ofis kiralamanın püf noktaları

Olmadık Ofis, resmi iş adresi kiralamanız için yerine getirmeniz gereken tüm uygulamaları gerçekleştirirken, size yardımcı olmanın yanı sıra sunduğu kolay kurulum imkanıyla yalnızca birkaç adımda Olmadık Ofis üyeliğinizi başlatarak aynı gün içerisinde sanal ofis sahibi olmanızı sağlıyor. İşte Olmadık Ofis’ten sanal adres edinmek için atmanız gereken adımlar:

 1. Sanal ofis kiralamak için atmanız gereken ilk adım olmadikofis.com ana sayfasında yer alan 'Hemen Kirala' butonuna tıklayarak giriş formuna ulaşmak ve temel iletişim bilgilerinizi girerek üyeliğinizi başlatmaktır.
 2. Olmadık Ofis üyeliğinizi başlattıktan hemen sonra Olmadık Ofis yetkilisi sizi paylaştığınız telefon numarasından arayarak bilgilerinizi teyit eder.
 3. Bilgilerinizin doğruluğu teyit edildiğinde, sanal ofis kira sözleşmesini aktif hale getirmek için sözleşmenin bir kopyası, Olmadık Ofis yetkilisi tarafından kontrolünüz için size iletilir ve e-posta yoluyla onay vermeniz istenir. 
 4. Onayınızın ardından e-postayla size ulaşan kullanıcı adı ve şifre sayesinde, Olmadık Ofis sistemine üye girişi yapmanız ve ödeme yöntemi bilgilerini girmeniz talep edilir.
 5. Ödeme yönteminizin doğrulanmasını takiben elektronik imzalı orijinal sözleşme, PDF formatında tarafınıza iletilir. Olmadık Ofis, prensip olarak sözleşmelerin ıslak imzalı bir kopyasını mutlaka arşivler. Bu sebeple, üyeliğinizin resmi olarak başlamasının akabinde, size ulaştırılan sözleşmenin ıslak imzalı bir kopyasını, dilerseniz posta yoluyla, dilerseniz bizzat gelerek elden teslim etmeniz istenir.

Böylece sanal ofis kiralama süreciniz tamamlanır ve artık siz de sanal ofis sahibi olarak Olmadık Ofis ailesine katılırsınız!

Sanal ofis kiralamanın en’leri!

Sanal ofis kiralarken aklınıza takılan onlarca soru olduğunu biliyoruz. Bu yüzden Olmadık Ofis olarak sanal ofislerin en’lerini ve sanal ofis kiralamanın şirketinize kazandıracaklarını 4 maddede sizin için derledik.

 • En iyi sanal ofis kolay kiralanandır: Sanal ofis kiralamak için günlerce uğraşmanız gerekmez, yalnızca dakikalar içinde başvurabilir ve aynı sürede resmi adres göstermek için ihtiyacınız olan kira sözleşmesine sahip olabilirsiniz.

 • En iyi sanal ofis ekonomiktir: Sanal ofislerin, geleneksel ve hazır ofislere göre maliyetleri en düşük seviyededir. Ay sonunda sürpriz ek maliyetlerle karşılaşmazsınız.

 • En iyi sanal ofis prestijlidir: Sanal ofis sahipleri gerektiğinde ofislerdeki toplantı odası da kullanabildiğinden iş ortaklarına karşı prestijini artırır. Prestije ihtiyacı olanların kaçırmaması gereken fırsatı sunar.

 • En iyi sanal ofis ile hiçbir telefon çağrısı cevapsız kalmaz: Serbest çalışan çoğu iş insanı, irtibat numarası olarak cep telefonlarına güvenip iş telefonlarını kullanmaz. Böyle durumlarda gelen aramaları toplantıda ya da özel durumdan dolayı cevaplayamayabilirsiniz. Sanal ofislerde gelen bütün aramalar cevaplanır ve size anlık olarak yönlendirilir. Bu da size hem kolaylık hem de büyük bir avantaj sağlar.

Gördüğünüz gibi en iyi sanal ofis, gitmeseniz de sizin olan resmi iş adresidir ve tamamıyla yasaldır! Bu konuda daha fazla bilgi için Sanal Ofis Nedir, Türkiye'de Yasal Mı? başlıklı yazımıza göz atmayı unutmayın. Öyleyse siz de ayda 550 TL'den başlayan fiyatlar ve eşsiz hizmet kalitesi ile sanal ofis sahibi olmak için hemen formu doldurarak resmi iş adresine anında sahip olabilirsiniz! Üstelik Türkiye’nin ilk füzyon mutfağı olan Olmadık Kahveler’in benzersiz kahve lezzetleri de cabası!

BİZE ULAŞIN

Sanal Ofisim için teklif alın

Form gönderilirken bir hata oluştu lütfen daha sonra deneyiniz.

Teşekkürler, talebinizi aldık. En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.