Sanal Ofis Nasıl Kiralanır?

Olmadık Ofis, sunduğu sanal ofis hizmetinin kalitesini en üst seviyede tutmak hedefiyle hareket ederken; sadece kolay yönetim değil, kolay kurulum da sağlar. Olmadık Ofis üzerinden oluşturulan sanal ofis aboneliği, 2 basit adımdan oluşur ve sadece 3 dakika içinde hesabınızı oluşturup sistemi kullanmaya başlayabilirsiniz.

1-olmadikofis.com üzerinde bulunan 'Hemen Kirala' butonuna tıklayarak giriş formuna ulaşırsınız.

2-Temel iletişim bilgilerinizi girip, 'Gönder' butonuna basar ve üyeliğiniz için ilk adımı tamamlarsınız.

Üyeliğinizi başlatmak işte bu kadar kolay. Sonraki 1 saat içerisinde Olmadık Ofis yetkilisi sizi bıraktığınız telefon numarasından arar ve bilgilerinizin doğruluğunu teyit eder. Artık kira sözleşmesini aktif hale getirmek için hazırsınız. Süreçleri sizin için kolaylaştıran Olmadık Ofis ekibi, izleyen adımlarda da size destek olur. Bu süreçte…

  • Ofis kira sözleşmesinin bir kopyası, kontrolünüz için düzenlenebilir formatta tarafınıza iletilir. E-Posta yoluyla onay vermeniz istenir. 
  • Onayınızın ardından sizden, Olmadık Ofis sistemine üye girişi yapmanız ve ödeme yöntemi bilgilerini girmeniz talep edilir.
  • Ödeme yönteminizin doğrulanmasını takiben elektronik imzalı orijinal sözleşme, PDF formatında sizinle paylaşılır. 

Artık resmî sözleşmeniz hazır ve bir sanal ofis sahibisiniz, üstelik ayda sadece 100 TL + KDV ödeyerek. Bu adımdan sonra siz de ıslak imzanızı atarak kamu kurumlarına kira sözleşmenizi iletebilir, dilerseniz şirketinizin, dilerseniz şubenizin resmî adresini bildirebilirsiniz.

Olmadık Ofis, prensip olarak sözleşmelerin ıslak imzalı bir kopyasını mutlaka arşivler. Bu sebeple, üyeliğinizin resmî olarak başlamasının akabinde, size ulaştırılan sözleşmenin ıslak imzalı bir kopyasını, dilerseniz kargo / kurye yoluyla, dilerseniz bizzat gelerek elden teslim etmeniz istenir. Yasal yönetmelikler gereği, her kuruluş sürecinde olduğu gibi, şirketinizin/şubenizin kuruluş aşamasında da maliye denetmenleri gelerek adresinizi teyit etmek, yeni adresinizde sizden imza almak isteyecektir. Bu adımda da Olmadık Ofis ekibi size destek verir, resmî yetkilileri ve sizi misafir eder, bu süreçte sizinle birlikte masada olur ve size kılavuzluk eder.