Sanal Ofis Nasıl Kiralanır?

Sanal ofis kiralamanın püf noktaları

Olmadık Ofis’in İstanbul Tarihi Yarımada’da yer alan Balat, en seçkin ve nezih semtlerinden Caddebostan ile Ankara Çankaya’da yer alan ihtiyacınıza yönelik her şeyi sunan sanal ofis hizmeti, şirket kurmak isteyen bir girişimci veya ofis giderlerini azaltmak isteyen iş yaşamının her ölçekteki oyuncusu için sanal ofis kiralama imkanı veriyor. Yalnızca şirket kurulumu için değil yeni şube açılışı için de Olmadık Ofis’i tercih edebilirsiniz. Olmadık Ofis hibrit çalışma modeliyle sanal veya fiziki bir ofis ortamı sunmakla da kalmaz, şirket kurulumu gibi yasal süreçler için de İstanbul’un merkezinde hizmet vererek sanal ofislerini şirket kurulumu için resmi adres olarak göstermenizi sağlar. Böylece geleneksel bir ofis içerisindeki tüm sorumluluklarınızı Olmadık Ofis’e devretmenize, iş merkezlerinde yüksek ofis kiralarına ayıracağınız bütçeyi işinizi büyütmek ve yatırım yapmak için kullanmanıza yardımcı olur. Üstelik aynı çatı altında faaliyet gösteren Olmadık Kahveler Atölyesi’nin sıra dışı kahve lezzetlerini de tatmanızı sağlar. Peki, İstanbul ve Ankara’da sanal ofis nasıl kiralanır?

Sanal ofis kiralama adımları

Olmadık Ofis, sunduğu kolay kurulum imkanıyla yalnızca iki adımda Olmadık Ofis üyeliğinizi başlatarak aynı gün içerisinde sanal ofis sahibi olmanızı sağlar. Sanal ofis kiralama süreciyse 5 adımda tamamlanır:

 1. Sanal ofis kiralamak için atmanız gereken ilk adım olmadikofis.com anasayfasında yer alan 'Hemen Kirala' butonuna tıklayarak giriş formuna ulaşmak ve temel iletişim bilgilerinizi girerek üyeliğinizi başlatmaktır.
 2. Olmadık Ofis üyeliğinizi başlattıktan hemen sonra Olmadık Ofis yetkilisi sizi paylaştığınız telefon numarasından arayarak bilgilerinizi teyit eder.
 3. Bilgilerinizin doğruluğu teyit edildiğinde sanal ofis kira sözleşmesini aktif hale getirmek için sözleşmenin bir kopyası, Olmadık Ofis yetkilisi tarafından kontrolünüz için size iletilir ve e-posta yoluyla onay vermeniz istenir. 
 4. Onayınızın ardından mail ile size ulaşan kullanıcı adı ve şifre sayesinde, Olmadık Ofis sistemine üye girişi yapmanız ve ödeme yöntemi bilgilerini girmeniz talep edilir.
 5. Ödeme yönteminizin doğrulanmasını takiben elektronik imzalı orijinal sözleşme, PDF formatında tarafınıza iletilir. Olmadık Ofis, prensip olarak sözleşmelerin ıslak imzalı bir kopyasını mutlaka arşivler. Bu sebeple, üyeliğinizin resmi olarak başlamasının akabinde, size ulaştırılan sözleşmenin ıslak imzalı bir kopyasını, dilerseniz kargo / kurye yoluyla, dilerseniz bizzat gelerek elden teslim etmeniz istenir.

Böylece sanal ofis kiralama süreciniz tamamlanır ve artık siz de sanal ofis sahibi olarak Olmadık Ofis ailesine katılırsınız!

Sanal Ofis Nasıl Kullanılır?

Sanal ofislere, fiziki ofislerin maliyetinden çok daha uygun bir şekilde sahip olabilirsiniz. Aylık olarak kiralayıp kullanabileceğiniz sanal ofislerle resmi bir iş adresiniz olur. Bunun yanı sıra ihtiyaç duyacağınız tüm ofis olanaklarına da sahip olursunuz. Ofise ya da iş merkezine giderken harcadığınız zamanı sanal ofis kullanarak geri kazanırsınız. Sanal ofis kullanmak için aylık paketlerden yararlanabilirsiniz. Satın aldığınız sanal ofis paketi dışında ekstra bir ücret ödemeden maliyet yükünüzü önemli ölçüde azaltarak iş verimliliğinizi artırabilirsiniz. Sanal ofis paketlerine dahil olan hizmetlere göz atarak, ofis için ihtiyaç duyduğunuz imkanlara göre işinize ve birikiminize uygun bir sanal ofis paketi tercihi yapabilirsiniz.

En İyi Sanal Ofis

Herkesin zihninde dolanan en iyi sanal ofis hangisidir sorusuna birçok cevap hazırladık. En iyi sanal ofis:

 • En iyi sanal ofis, ekonomiktir: Sanal ofislerin, geleneksel ve hazır ofislere göre maliyetleri minimumdur. Ay sonunda sürpriz ek maliyetlerle karşılaşmazsınız.
 • En iyi sanal ofis, prestijlidir: Sanal ofis sahipleri gerektiğinde ofislerdeki toplantı odalarını da kullanabildiğinden iş ortaklarına karşı prestijini artırır. Prestije ihtiyacı olanların kaçırmaması gereken fırsatı sunar.
 • En iyi sanal ofis ile hiçbir telefon çağrısı cevapsız kalmaz: Serbest çalışan çoğu iş insanı, irtibat numarası olarak cep telefonlarına güvenip iş telefonlarını kullanmaz. Böyle durumlarda gelen aramaları toplantıda ya da özel durumdan dolayı cevaplayamayabilirsiniz. Sanal ofislerde gelen bütün aramalar cevaplanır ve size yönlendirilir. Bu özellik saha çalışanları da dahil bütün iş insanları için bu büyük bir avantaj sağlar.
 • En iyi sanal ofis, kolay kiralanandır: Sanal ofis kiralamak için günlerce uğraşmanız gerekmez, yalnızca 3 dakikada başvurabilir, birkaç saat içerisinde resmi adres göstermek için kira sözleşmesine sahip olabilirsiniz.

Sanal Ofis Paketi

 • Yasal ve Resmi İş Adresi
 • Yasal Mevzuata Uygun Kira Sözleşmesi
 • Faturalı, Stopajsız ve Taahhütsüz Ofis Kiralama
 • Posta ve Kargo Yönetimi
 • Çağrı Yanıtlama
 • 7/24 Online Erişim İmkanı
 • Kredi Kartıyla Aylık Ödeme Fırsatı
 • Yıllık Peşin Ödemelerde %10 İndirim 
 • Ortak Çalışma Alanlarına Ücretsiz Erişim
 • Toplantı Alanlarını %50 İndirimli Kullanma Fırsatı

Ayda 100 TL + KDV'den başlayan fiyatlarla sanal ofis sahibi olmak için hemen formu doldur, resmi iş adresine anında sahip ol!