Sanal Şirket Nedir, Faydaları Neler?

Sanal şirket; freelance çalışıp ürün ve hizmetlerini resmi yükümlülüklerle uğraşmadan faturalandırmak ve ödeme almak isteyenler içindir. Olmadık Ofis’ten sanal ofis hizmetini alanlar, arzu ederse şirket kurmaya dahi ihtiyaç duymadan iş ortağı TPayment altyapısıyla Türkiye’de komisyonsuz faturalandırma yapabiliyor ve ödeme alma imkanlarından yararlanabiliyor. Üstelik, sanal ofis hizmetinin tüm olanaklarından da faydalanmaya devam edebiliyor...

Unutulmamalıdır ki Olmadık Ofis'in iş ortağı TPayement, yalnızca fatura düzenleme ve faturanın ilgili adrese iletilmesini sağlar. Ödemenin takibi üyelerimizin sorumluluğundadır!

Şirket kurmadan fatura nasıl kesilir?

Şirket kurarak fatura kesme alternatifi, yasal zorunluluklarla uğraşma yükünü de beraberinde getirebiliyor.

  1. Oysa siz belki de freelancer yani serbest çalışan olarak kalmak istiyor, şirket kurmak ve resmi yükümlülüklerle uğraşmak istemiyorsunuz.
  2. Hatta sırf bu yüzden şirket kurmadınız ancak tıpkı bir sanal şirket gibi faaliyettesiniz, yalnızca fatura kesmek için Olmadık Ofis üyesi oldunuz.

Bu 1-2 profilden hangisi size ait olursa olsun, fatura kesme ve ödeme alma sorununun çözümü sizi aynı adrese taşıyor: Olmadık Ofis

Hemen Olmadık Ofis’e üye olun, sanal ofis hizmetinin yanı sıra arzu ederseniz şirket kurmaya dahi ihtiyaç duymadan TPayment altyapısıyla Türkiye’de komisyonsuz faturalandırma ve ödeme alma imkanlarından anında faydalanın.

Şirket kurmadan, yani şirketleşmeden fatura kesmek ve ödeme almak sandığınız kadar zor değil. Nasıl mı? 1-2 adımda hemen anlatalım:

1. Adım: Olmadık Ofis’e üye olup şirket kurdunuz.

Olmadık Ofis’e üye oldunuz ve resmi iş adresiniz için şirket kurdunuz. Hayat size güzel :) İhtiyaç durumunda fatura derdiyle uğraşmamak için hemen TPayment üzerinden hesabınızı oluşturun, ardından Olmadık Ofis yetkilinize ulaşın. Onay sonrası TPayment altyapısıyla hemen ürün ve hizmetlerinizi Türkiye’de komisyonsuz faturalandırmaya başlayın.

2. Adım: Olmadık Ofis’e üye olup sanal şirket oldunuz.

Resmi iş adresiniz için şirket kurmadan, Olmadık Ofis’i yalnızca sanal şirketiniz olarak belirlediniz. Hemen Olmadık Ofis’e üye olun, şirket kurmanın yükümlülüklerine katlanmadan, şirket sahibi olmadan yani bir şirket kurmadan şirket gibi çalışın. Üstelik İstanbul ya da Ankara’da prestijli bir adrese sahip olarak. Çağrılarınız yanıtlansın, postalarınız yönlendirilsin. Ek ödemeler yok, sürpriz maliyetler yok. Türkiye’de komisyonsuz faturalandırma ve  ödeme alma imkanlarından anında faydalanın.

Her iki adımda da bireysel olarak fatura kesmek ve yurt içinden ödeme almak istediğinizde Olmadık Ofis’in avantajlarından faydalanarak herhangi bir komisyon ya da servis ücretiyle karşılaşmazsınız. Fatura karşılığı olan tutarı müşteriniz öder ödemez TPayment alt yapısıyla aynı gün içinde hesabınıza geçer.

Unutmayın, Olmadık Ofis'in iş ortağı TPayment, yalnızca fatura düzenleme ve faturanın ilgili adrese iletilmesini sağlar. Ödemenin takibi sizlerin sorumluluğundadır!

Hepsi bu kadar mı? Hayır değil. Peki SANAL ŞİRKET sizin için ne anlama geliyor?

  • Kolay: Ürün ve hizmetlerinizi müşterilerinize kolayca faturalandırın.
  • Hızlı ve güvenli: Güvenle ve hızla ödeme alın.
  • Sınırsız: Konum bağımsız çalışarak yeteneklerinizi tüm dünyaya açın.
  • Tasarruflu: Geleneksel şirket kuruluşu için harcanacak zaman ve paradan tasarruf edin.
  • Temassız: Tamamen temassız süreçlerle işinizi her yerden sürdürün.
  • Komisyonsuz: Türkiye’de fatura kesmek ve ödeme almak için servis ücreti veya komisyon ödemeyin.

Olmadık Ofis’e üye olanlar, TPayment farkıyla konumdan bağımsız ve hızla, müşterilerine ürün ve hizmetlerini faturalandırabiliyor, ödemelerini kolayca tahsil edebiliyor.

Şimdi sıra sizde!

Olmadık Ofis’e hemen üye olmak için tıklayın.

BİZE ULAŞIN

Hizmet almak istediğiniz ülkeyi seçin!

TÜRKİYE
HOLLANDA

Form gönderilirken bir hata oluştu lütfen daha sonra deneyiniz.

Teşekkürler, talebinizi aldık. En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.