Her Yerden Faturalandır ve Ödeme Al

Dünyanın her yerinde faturalandırma nasıl yapılır, 60’tan fazla para biriminden ödeme nasıl alınır?

Giderek daha fazla insan kariyerini, uzmanlık ve yetkinliklerini bir şirketin çalışanı değil, tedarikçisi olarak sürdürüyor. Pandeminin ve dijital çağın etkisiyle daha da hızlanması beklenen bu tablo, şirketleri, ürün ya da hizmetlerinde büyük bir “F-A-T-U-R-A” sorunuyla karşı karşıya bırakıyor. Şirket kurarak fatura kesme alternatifi, yasal zorunluluklarla uğraşma yükünü de beraberinde getiriyor.

 1. Oysa siz belki de freelancer yani serbest çalışan olarak kalmak istiyor, şirket kurmak ve resmi işlemlerin adını dahi duymak istemiyorsunuz.
 2. Hatta sırf bu yüzden şirket kurmadınız ve sanal adres göstermek için Olmadık Ofis üyesi oldunuz.
 3. Belki de şirketinizi kurdunuz ama yurt dışından istediğiniz para biriminden ödeme almakta zorluk çekiyorsunuz.

Cevap: Olmadık Ofis

Bu 1-2-3 profilden hangisi size ait olursa olsun, “F-A-T-U-R-A” sorununun çözümü sizi aynı adrese taşıyor: Olmadık Ofis

Hemen Olmadık Ofis’e üye olun, faturalandırma ve ödeme alma platformu Rimuut’un Olmadık Ofis üyelerine sunduğu özel indirim oranıyla dijital ürün ve hizmetlerinizi anında faturalandırın, 150’den fazla ülkede 60’tan fazla para biriminde ödeme almaya hemen başlayın.

Hayır, sandığınız kadar zor değil. Nasıl mı? 1-2-3 adımda hemen anlatalım:

1. Adım

Olmadık Ofis üyesisiniz ve şirket kurdunuz. Hayat size güzel :) Yurt dışından istediğiniz para biriminden ödeme almak, banka hesap ve transfer masraflarının yanı sıra fatura derdiyle uğraşmamak için hemen Rimuut hesabı açın, dijital ürün ve hizmetlerinizi faturalandırmaya başlayın, ödemelerinizi Olmadık Ofis’e özel indirim oranlarından yararlanarak anında alın.

2. Adım

Şirket kurmadan Olmadık Ofis’i sanal adresiniz olarak belirlediniz. Yurt dışından istediğiniz para biriminden ödeme almak, banka hesap ve transfer masraflarının yanı sıra fatura derdiyle uğraşmamak istiyorsunuz. Ona da tamam :) Şirket kurmanın yükümlülüklerine katlanmadan, şirket sahibi olmadan şirket gibi çalışabilirsiniz. Üstelik İstanbul ya da Ankara’da prestijli bir adrese sahip olarak. Hemen bir Rimuut hesabı açın, Olmadık Ofis’e özel indirim oranlarından yararlanın.

3. Adım

Ben yalnızca kendi başıma ve serbest çalışanım diyorsanız, kapımız size de açık :) Tek derdiniz dijital ürün ve hizmetlerinizi faturalandırmaksa, Rimuut işbirliğimiz tam size göre!

Hemen Olmadık Ofis’e üye olun, Rimuut hesabınızı açtıktan sonra hem işlerinizi faturalandırmaya başlayın, hem de İstanbul ya da Ankara’da prestijli bir adrese sahip olun.

Henüz Olmadık Ofise üye değilseniz, hemen olmanızı öneririz. Çünkü ayda ortalama 5.000 TL faturalandırma yapıyorsanız, Olmadık Ofis aboneliğinden neredeyse ücretsiz yararlanabilirsiniz.

Üç Adımda Fatura

Ne demiştik, 1-2-3…

Hangisi olursanız olun, 3 adımda işinizi faturalandırın:

1. Adım

Buraya tıklayarak Olmadık Ofis’e hemen üye olun.

2. Adım

Anında fatura kesmek istiyorsanız, buraya tıklayarak Rimuut hesabınızı ücretsiz oluşturun.

3. Adım

Olmadık Ofis’in indirim kodu posta kutunuza ulaştığında hemen faturanızı kesin.

Rimuut hesaplarını oluşturan Olmadık Ofis üyeleri, ayrıcalıklı bir indirim koduna sahip oluyor. Olmadık Ofis yetkilileri tarafından kendileriyle paylaşılan bu kod, Rimuut’un tüm dünyada uyguladığı komisyon ücretleri üstünden %20 indirim olanağı sunuyor. Hepsi bu kadar mı? Hayır değil. Peki Rimuut üyeliği sizin için ne anlama geliyor?

 • Kolay: Dijital ürün ve hizmetlerinizi müşterilerinize kolayca faturalandırın.
 • Hızlı ve güvenli: 60’tan fazla para biriminde, güvenle ve hızla ödeme alın.
 • Sınırsız: Konum bağımsız çalışarak yeteneklerinizi 150'den fazla ülkeye açın.
 • Tasarruflu: Geleneksel şirket kuruluşu için harcanacak zaman ve paradan tasarruf edin.
 • Temassız: Tamamen temassız süreçlerle işinizi her yerden sürdürün.
 • Kullandıkça öde: Ücretsiz üyelik ve kazandıkça ödeme kolaylığından yararlanın.

Olmadık Ofis üyesi olmanın diğer kazandıran fırsatları

Yeni nesil uygulamalar Olmadık Ofis ve Rimuut işbirliğiyle, şirket sahibi olmadan şirket gibi çalışmanıza olanak tanıyoruz. Freelance çalışmaya devam edip şirket kurmanın yükümlülüklerine katlanmadan da işlerinizi faturalandırabilirsiniz. Rimuut’un Olmadık Ofis’e özel indirimli komisyon oranları ve kazandıkça ödeme kolaylığının yanı sıra başka avantajlara da sahip olursunuz:

Olmadık Fırsatlar

 • İstanbul veya Ankara’da sanal adres
 • Taahhütsüz adres kiralama
 • Anında faturalandırma ve tüm dünyadan ödeme alma olanağı
 • Rimuut’un Olmadık Ofis’e özel %20 indirimli komisyon oranıyla…

Olağan Olanaklar

 • Çağrı yanıtlama
 • Posta yönlendirme
 • 7/24 online erişim
 • Ortak çalışma alanı kullanımı (ücretsiz)
 • Toplantı alanı kullanımı (%50 indirimli)

Kolay Ödeme

 • Kredi kartıyla ödeme (aylık)
 • Peşin ödemede %10 indirim (yıllık)

Olmadık Ofis’e üye olanlar, konumdan bağımsız ve hızla, yerli veya yabancı müşterilerine dijital ürün ve hizmetlerini faturalandırabiliyor, ödemelerini kolayca tahsil edebiliyor.

Sıra sizde!

Olmadık Ofisinizi hemen kiralayın!