subPage
KÜTÜPHANE

Türkiye’nin neresinde olursanız olun İstanbul’da ofisiniz tek tıkla hazır

Türkiye’nin neresinde olursanız olun İstanbul’da ofisiniz tek tıkla hazır

Sanal ofislerle Türkiye'nin neresinde olursanız olun hızlı, güvenilir ve uygun maliyetli ofisiniz hazır. Dilediğiniz yerden çalışma olanağıyla İstanbul'un merkezinde tek tıkla kolayca ofis sahibi olun!

Değişen yaşam koşulları ve gelişen teknolojiyle birlikte dijitalleşmeye müsait olan her alanda olduğu gibi ticarette de hızlı bir dijitalleşme süreci başladı. Dijitalleşmeyle paralel olarak da e-ticarete verilen önem arttı. Birleşmiş Milletler Ticaret ve Kalkınma Konferansı (UNCTAD) raporuna göre, küresel e-ticaretin toplam perakende satışları içindeki payı, 2020'de kısıtlamaların etkisiyle yüzde 19'a yükseldi. Türkiye de tüm dünya gibi bu hızlı dijitalleşmeye ayak uydurdu. E-ticaret ile sınırların ortadan kalkmasıyla, Türkiye’nin farklı noktalarından kişi ya da kurumların, farklı illerdeki potansiyel müşterilerine ulaşma olasılığı arttı. Günümüzde Türkiye’nin en doğusundaki herhangi bir girişim, freelancer (serbest çalışan) veya KOBİ, kilometrelerce uzaklıktaki İstanbul’da bile müşteri kazanarak ağını hızla genişletebiliyor. Üstelik daha da ileriye gidip şehrin prestijinden faydalanmak için İstanbul’da kiralık ofis aramayı bile düşünebiliyor. Tam da bu noktada karşımıza çıkan yeni nesil sanal ofis çözümleri, tüm bunları birer düşünce olmaktan çıkarıp tek tıkla mümkün kılıyor. 

Yeni nesil sanal ofisler sınırları ortadan kaldırıyor 

Özellikle pandemi koşullarında fiziki ofislerin birer külfet haline gelen maliyetleri, her ölçekteki girişim ve şirket için büyümenin önünde bir engel olarak konumlanıyor.  Yeni nesil sanal ofisler sınırları ortadan kaldırmada büyük kolaylık sağlarken; kurumsallaşmak veya iyi bir imaj yaratmak için prestijli bir ili yasal adres göstermek isteyenlere de fırsat kapısı açıyor. Yeni nesil ofis çözümleri sayesinde İstanbul’da kiralık ofis bulmak ve İstanbul’daki müşterileriyle daha yakın ilişkiler kurmak, Türkiye’nin her bir köşesindeki profesyonel kişi ve yapı için mümkün oluyor. Yasal adres olarak sanal ofisleri göstermek, kişi ve kurumları yüksek bütçeli fiziki ofis kiralarından kurtarmakla kalmıyor, İstanbul’da ofis kiralamak için ayıracakları bütçeyi işlerini daha hızlı büyütmek için kullanabilecekleri bir ortam hazırlıyor.

Olmadık Ofis ile İstanbul’da ofis kiralamak çok kolay  

Olmadık Ofis, 550 TL’den başlayan fiyatlarla İstanbul’da ofis kiralama ve bu işlemi bulunduğunuz noktadan ayrılmadan gerçekleştirme imkanı tanıyor. Olmadık Ofis’in sanal ofis kiralama hizmeti,  konumunuz neresi olursa olsun şirketinizi İstanbul’da kurma veya imajınızı artıracak prestijli bir resmi adres sahibi olma planlarınızı parmaklarınızın ucuna taşıyor. Kiralama işleminin internet sitesi üzerinden çok kısa bir süre içerisinde gerçekleştirildiği Olmadık Ofis’te vergi memurlarının yoklama ziyareti hariç, İstanbul’daki resmi adresinize dair tüm süreçler online olarak tamamlanıyor. İster Anadolu Yakası’nın en renkli semti Caddebostan'da ister Avrupa Yakası’nın kültür mozaiği Balat’ta kiralanabilen Olmadık Ofis, resmi adresini ziyaret etmek isteyen kullanıcılar için yalnızca yeme- içme giderlerini üstlenerek ortak alanları ücretsiz kullanma, iş görüşmeleri yapma ve misafirlerini ağırlama imkanı da sunuyor.  Bununla da kalmıyor, kargo ve postalarınızı da sizin için yönlendiriyor. Abonelikten ayrılmak istediğinizde ise herhangi bir taahhüt bulunmadığı için internet sitesindeki abonelikten ayrıl butonuyla işlem dakikalar içinde gerçekleştirilebiliyor.

5 adımda sanal ofis kiralayın

Eğer işlerinizi yürütmek için resmi bir adrese ihtiyaç duyuyorsanız, İstanbul’da ofise kiralamak için 5 kolay adımı izlemeniz yeterli:

1) olmadikofis.com sitesinde bulunan 'Hemen Kirala' butonuna tıklayarak giriş formuna ulaşın, lokasyonunuzu belirleyin ve iletişim bilgilerinizi girerek üyeliğinizi başlatın.

2) Olmadık Ofis yetkilileri çok kısa bir süre içerisinde bıraktığınız telefon numarasından sizi arayıp bilgilerinizi kontrol edecek.

3) Bilgileriniz doğrulandıktan sonra, sanal ofis kira sözleşmesini aktifleştirmek için sözleşmenin bir kopyası, Olmadık Ofis yetkilisi tarafından kontrolünüz için size iletilecek ve e-posta yoluyla onay vermeniz istenecek.

4) Onayın ardından, Olmadık Ofis sistemine üye girişi yaparak ödeme yöntemi bilgilerinizi paylaşın. 

5) Ödeme yönteminiz doğrulandıktan sonra elektronik imzalı orijinal sözleşme, PDF formatında size iletilecek ve sözleşmelerin ıslak imzalı bir kopyası arşivlenecek.  

İşte bu kadar! 5 adımlık bu kolay süreci tamamlandıktan sonra sanal ofis sahibi olarak İstanbul’un tadını çıkarabilirsiniz!