KÜTÜPHANE

Uygun Fiyatlı Ofis Nasıl Kiralanır?

page_title

Kiralık ofisler, yüksek maliyetleri sebebiyle iş hayatında sorun yaratan konuların başında geliyor. Personel istihdamı, altyapı yatırımı, internet, güvenlik, temizlik, mutfak, sekretarya, aylık elektrik ve su faturaları gibi pek çok ofis masrafına seçkin bir lokasyonun da eklenmesi durumunda katbekat artan ofis fiyatları, girişimcilerin önüne büyük bir engel olarak çıkıyor. İstanbul’un tarihi semti Balat’ta yer alan Olmadık Ofis'in sunduğu sanal ofis hizmetiyle uygun fiyata tam donanımlı bir ofis kiralamak hayal olmaktan çıkarıyor!

Nasıl Kiralanır?

  • Tarihi Yarımada’da yer alan Olmadık Ofis, yasal adresiniz olarak kayıtlara geçiyor.
  • Alacağınız sabit bir telefon numarasıyla çağrı yanıtlama, posta ve kargo yönetimi ve faks gibi zaman alan pek çok ofis yükünü, sanal ofisin sekreterlik hizmeti ile üstünüzden alırız.
  • Bireysel çalışmalarınız, etkinlikleriniz, müşterilerinizle olan görüşmeleriniz ve toplantılarınız için farklı konseptlere uygun tasarlanmış toplantı ve çalışma alanları ile gerekli tüm ekipmanları kullanımınıza sunarız.
  • Olmadık Ofis’in üreten herkese açık olan ortak çalışma alanı, uluslararası şirketler ve start-up’larla networking fırsatı yakalamanıza yardımcı olur.
  • Yüksek hızda güvenli Wi-Fi hizmeti, çay ve filtre ikramı gibi tüm ofis ihtiyaçlarınızı karşılarız. Tüm bu olanakları, aylık olarak ödeyeceğiniz sabit hizmet bedeli karşılığında sunuyor ve ofis maliyetinizi en aza indiriyoruz.

Hemen bir sanal ofis kiralamak için tıklayın!