Abonelik İptali

Olmadık Projeler Geliştirme Ltd. Şti. (Olmadık Ofis)’ye yapılan tüm abonelikler, sadece ilgili aboneliğin başlatıldığı www.olmadikofis.com üzerinden gerçekleştirilmektedir. Olmadikofis.com > Giriş kısmından kayıtlı kartın bulunduğu abonelik, “İptal” talebinde bulunarak sonlandırılabilmektedir. İptal talebinde bulunan Kullanıcı’nın aboneliği, 24 saat içerisinde Olmadık Ofis tarafından sonlandırılır.

Abonelik Sonlandırma Adımları

1-www.olmadikofis.com adresinde Üye Giriş ve Şifre bilgileriyle oturum aç

2-“İptal” butonuna tıklayarak talebini ilet

3-Abonelikten 24 saat içerisinde çık

4-Aboneliğin sonlandırıldığına dair bilgilendirme mailini kontrol et ve sakla

İstisnai Durumlar

Kullanıcı, ödemelerini zamanında yapmadığı ya da şirketini taşımak veya kapatmak istediği istisnai durumlarda, Olmadık Ofis yetkilileri tarafından aboneliği sorgusuz-sualsiz sonlandırılabilmektedir. Aboneliği sonlandırılan kullanıcı, hiçbir hak ve iddiada bulunamaz, Olmadık Ofis’in sunduğu hizmetlerden faydalanamaz. Bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir maduriyetten www.olmadikofis.com sitesi ve sahibi Olmadık Projeler Geliştirme Ltd. Şti.’ ye sorumluluk yüklenemez.

Kullancının yeniden sisteme kaydolması durumunda, sistem, kullanıcıyı yeni bir abonelik olarak tanımlamaktadır. Kullanıcı kazanılmış haklarını kaybetmekte ve sisteme yeni bir üye olarak kaydedilmektedir.