GİZLİLİK POLİTİKASI

Olmadık Projeler Geliştirme Ltd. Şti. (Olmadık Ofis) (“Şirket”), müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir/edebilir.

Olmadık Ofis sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” çalışmalarında sadece Olmadık Ofis bünyesinde kullanılmaktadır. Olmadık Ofis üyelik veya iletişim formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

Olmadık Ofis, e-posta adresleri ve üyelik/iletişim formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler Olmadık Ofis müşterilerine daha özel ve etkin bir deneyim yaşatmak amacıyla Olmadık Ofis iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Herhangi bir zamanda günlük e-mail gönderim listemizden çıkmak isterseniz, gönderdiğimiz e-maillerin alt kısmında bulunan “Aboneliği İptal Et” linkine tıklayarak e-bülten üyeliğinden tek tıkla, kolayca çıkabilirsiniz. Her türlü sorunuz için; [email protected] adresinden bize ulaşabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Olmadık Projeler Geliştirme Ltd. Şti.

Fatih Vergi Dairesi

Vergi No: 6410328303

Ticaret Sicil no: 18839 / 5

Mersis no: 0641032830300011

34087 Balat – istanbul