SIK SORULAN SORULAR

Sanal adresiniz Olmadık Ofis; fiziksel olarak ofise ihtiyaç duymayan ticari kuruluşların ve mükellef şahısların herhangi bir hizmet, alan ve/veya teknoloji kombinasyonuna sahip olduğu bir hizmettir.

Sanal adresiniz Olmadık Ofis, tamamen yasal zemine dayanır. Türk Ticaret Kanunu’na göre; türü ne olursa olsun, bir şirket kurabilmeniz için bir tebligat adresinizin olması zorunludur. Olmadık Ofis, şirket kurulumunda ihtiyaç duyacağınız resmi zorunlulukların tümüne karşılık gelir.

Sanal Ofis, devlet kurumlarının 7/24 ulaşabileceği sistemler olduğundan tamamen güvenilirdir.

Yasal ve resmi iş adresi, yasal mevzuata uygun kira sözleşmesi, faturalı, stopajsız ve taahhütsüz ofis kiralama, posta ve kargo yönlendirme, çağrı yanıtlama, 7/24 online erişim imkanı, kredi kartıyla aylık ödeme fırsatı, yıllık peşin ödemelerden %10 indirim fırsatı, ortak çalışma alanlarına ücretsiz erişim ve toplantı alanlarını %50 indirimli kullanma olanaklarından faydalanabilirsiniz.

Sanal ofiste sözleşme süresi 12 aylıktır. Ancak Olmadık Ofis ile taahhütsüz bir sözleşme imkanından faydalanabilir, 1. ayın sonunda dilediğiniz zaman üyelikten ayrılabilirsiniz. Fesih talebinizi ve vergi dairesinden alacağınız belgeyi Olmadık Ofis yetkilinize ibraz etmek koşuluyla aynı ay içerisinde sözleşmenizi kolaylıkla sonlandırabilirsiniz.

Vergi daireniz İstanbul Balat adresi için Fatih Vergi Dairesi; İstanbul Caddebostan adresi için Göztepe Vergi Dairesi ve Ankara Çankaya adresi için Kavaklıdere Vergi Dairesi olup, vergi numaranızda bir değişiklilik olmaz.

Hayır, sanal ofisiniz için stopaj ödemezsiniz. Aylık ödemeniz faturalı olarak 100 TL + KDV’den başlayan fiyatlarla olur.

Sanal ofis sistemimizi kullanarak limited, anonim veya şahıs şirketi kurabilirsiniz. Bu konuda mali müşavirinizin herhangi bir sorusu olursa, Olmadık Ofis yetkililerini doğrudan arayıp bilgi alabilirsiniz.

Hayır, herhangi bir sorun çıkmıyor. Ancak denetim sırasında şirket ortaklarının ya da vekaleti olan bir kişinin Olmadık Ofis'in kiralanan şubesinde bulunması gerekiyor. Açılış yoklaması muhasebecinizin vergi dairesine başvuruda bulunmasından sonra çok kısa bir süre içerisinde gerçekleşiyor.

Ek sürpriz maliyetlerle karşılaşmadan, ayda sadece 100 TL + KDV’den başlayan fiyatlarla en uygun sanal ofis hizmetinden faydalanabilirsiniz. Üstelik stopaj ödemenize de gerek kalmaz.

Olmadık Ofis, ödeme sisteminde Iyzico alt yapısıyla hizmet verir. Dolayısıyla ödemelerinizi kredi kartı ile yapmanız gerekir. Bunun istisnası yıllık peşin ödemelerde Havale/EFT yoluyla gerçekleşir. Detaylı bilgi için Olmadık Ofis yetkililerini arayıp bilgi alabilirsiniz.

Üyelik başlangıcı için sadece TC kimlik ve ikametgah belgenizi hazır bulundurmanız yeterli. Kurulan şirketin mahiyetine ve kurucuların yabancı uyruklu olmalarına göre ilave evrak paylaşmanız istenebilir.

Olmadık Ofis posta yönlendirme servisimiz, adınıza gelen belge ve tebligat niteliğindeki postalarınızı kabul eder; belirlediğiniz adrese günlük veya haftalık olarak gönderir veya sizi bilgilendirip gelip alabilmeniz için belirli bir süre biriktirir.

Olmadık Ofis yetkilileriyle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sanal ofislerimizin ortak çalışma alanlarını ve Olmadık Ofis yetkililerini önden bilgilendirmeniz durumunda sanal ofislerimizin toplantı odalarını kullanabilirsiniz.

Olmadık Ofis, şu an itibarıyla İstanbul’un kadim semtlerinden Balat, şehrin en seçkin ve nezih semtlerinden Caddebostan ve Ankara Çankaya’da yer alan fiziki şubeleriyle üyelerine hizmet veriyor. Önümüzde süreçte farklı lokasyonlarda da yer almak için çalışmalarını sürdürüyor.