SIK SORULAN SORULAR

Yasal adresiniz Olmadık Ofis; fiziksel olarak bir ofise ihtiyaç duymayan ticari kuruluşların ve mükellef şahısların herhangi bir hizmet, alan ve/veya teknoloji kombinasyonuna sahip olduğu bir hizmettir.

Resmi iş adresiniz Olmadık Ofis, tamamen yasal zemine dayanır. Türk Ticaret Kanunu’na göre; türü ne olursa olsun, bir şirket kurabilmeniz için bir tebligat adresinizin olması zorunludur. Olmadık Ofis, şirket kurulumunda ihtiyaç duyacağınız resmi zorunlulukların tümüne karşılık gelir.

Sanal Ofis, devlet kurumlarının 7/24 ulaşabileceği sistemler olduğundan tamamen güvenilirdir.

Yasal ve resmi iş adresi, yasal mevzuata uygun kira sözleşmesi, faturalı, stopajsız ve taahhütsüz ofis kiralama, posta yönlendirme, çağrı yanıtlama, 7/24 online erişim imkanı, kredi kartıyla aylık ödeme fırsatı, yıllık peşin ödemelerden %10 indirim fırsatı, ortak çalışma alanlarına ücretsiz erişim ve toplantı alanlarını %50 indirimli kullanma olanaklarından faydalanabilirsiniz.

Sanal ofiste sözleşme süresi 12 aylıktır. Ancak Olmadık Ofis ile taahhütsüz bir sözleşme imkanından faydalanabilir, 1. ayın sonunda dilediğiniz zaman üyelikten ayrılabilirsiniz. Fesih talebinizi ve vergi dairesinden alacağınız belgeyi Olmadık Ofis yetkilinize ibraz etmek koşuluyla aynı ay içerisinde sözleşmenizi kolaylıkla sonlandırabilirsiniz.

Vergi daireniz İstanbul Balat adresi için Fatih Vergi Dairesi; İstanbul Caddebostan adresi için Göztepe Vergi Dairesi ve Ankara Çankaya adresi için Kavaklıdere Vergi Dairesi olup, vergi numaranızda bir değişiklilik olmaz.

Hayır, sanal ofisiniz için stopaj ödemezsiniz. Aylık ödemeniz faturalı olarak 250 TL + KDV’den başlayan fiyatlarla olur.

Sanal ofis sistemimizi kullanarak limited, anonim veya şahıs şirketi kurabilirsiniz. Bu konuda mali müşavirinizin herhangi bir sorusu olursa, Olmadık Ofis yetkililerini doğrudan arayıp bilgi alabilirsiniz.

Hayır, herhangi bir sorun çıkmıyor. Ancak denetim sırasında şirket ortaklarının ya da vekaleti olan bir kişinin Olmadık Ofis'in kiralanan şubesinde bulunması gerekiyor. Açılış yoklaması muhasebecinizin vergi dairesine başvuruda bulunmasından sonra çok kısa bir süre içerisinde gerçekleşiyor.

Ek sürpriz maliyetlerle karşılaşmadan, ayda sadece 250 TL + KDV’den başlayan fiyatlarla en uygun sanal ofis hizmetinden faydalanabilirsiniz. Üstelik stopaj ödemenize de gerek kalmaz.

Olmadık Ofis, ödeme sisteminde Iyzico alt yapısıyla hizmet verir. Dolayısıyla ödemelerinizi kredi kartı ile yapmanız gerekir. Bunun istisnası yıllık ödemelerde Havale/EFT yoluyla gerçekleşir. Detaylı bilgi için Olmadık Ofis yetkililerini arayıp bilgi alabilirsiniz.

Üyelik başlangıcı için sadece TC kimlik ve ikametgah belgenizi hazır bulundurmanız yeterli. Kurulan şirketin mahiyetine ve kurucuların yabancı uyruklu olmalarına göre ilave evrak paylaşmanız istenebilir.

Olmadık Ofis posta yönlendirme servisimiz, adınıza gelen belge ve tebligat niteliğindeki postalarınızı kabul eder; belirlediğiniz adrese günlük veya haftalık olarak gönderir veya sizi bilgilendirip gelip alabilmeniz için belirli bir süre biriktirir.

Olmadık Ofis yetkilileriyle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sanal ofislerimizin ortak çalışma alanlarını ve Olmadık Ofis yetkililerini önden bilgilendirmeniz durumunda sanal ofislerimizin fiziki toplantı odalarını kullanabilirsiniz.

Evet, mevcut iş adresinizi sanal ofise taşıyabilir, maliyetlerinizi minimuma indirebilirsiniz.

Şirket kuruluşu için evinizin yerine sanal ofisleri tercih etmeniz sizi en başta stopaj vergisinden kurtarır. Böylece sanal ofisiniz sizin yerinizi bu vergiyi üstlenir.

Olmadık Ofis, şu an itibarıyla İstanbul’un kadim semtlerinden Balat, şehrin en seçkin ve nezih semtlerinden Caddebostan ve Ankara Çankaya’da yer alan fiziki şubeleriyle üyelerine hizmet veriyor. Önümüzde süreçte farklı lokasyonlarda da yer almak için çalışmalarını sürdürüyor.

Olmadık Ofis’in Global Şirketim paketi Hollanda’da kolayca şirket kurabilmenizi sağlar.

Her ülkede olduğu gibi Hollanda’da da şirket kuruluş süreçleri, ticaret kanunları ve ilgili otoriteler tarafından belirlenmiştir. Olmadık Ofis, Hollanda’da bir an önce şirket kurmak ve işe odaklanmak için bu süreçlerde sizi yönlendirir ve her adımda yanınızda olur:

  • Şirket yapısının belirlenmesi
  • Şirket ismine karar verilmesi
  • Yasal iş adres kaydı
  • Şirket Esas Sözleşmesi’nin hazırlanması
  • Hollanda Ticaret Odası kaydı ve KvK numarası almak
  • UBO beyanı

Dünyanın en büyük 18. ve en özgür 8. ekonomisi Avrupa Birliği, NATO ve Ekonomik Kalkınma ve İşbirliği Örgütü (OECD) üyesi Ankara Anlaşması’nın aktif olarak uygulandığı ülkelerden biri Euro bölgesinde 46 ticaret anlaşması bulunuyor Yabancı yatırımlara açık bir iş ekosistemi sunuyor, expat ekonomisiyle büyüyen bir ülke Ülkenin İngilizce yeterlilik oranı 100 ülke arasında ilk sırada, iletişimi kolay

Besloten Vennootschap (BV) - Limited şirket; yasaların belirlediği çerçevelerde her türlü ekonomik faaliyette bulunabilen şirketler için kullanılır. Bu nedenle en tercih edilen şirket türüdür. Bu şirket tipinde minimum 2 ortağa ihtiyaç duyulurken, esas sermayesi belirli olan bu şirketlerde ortakların sorumluluğu şirkete koydukları sermayeyle sınırlıdır.

Evet! Olmadık Ofis, sunduğu hizmet kapsamında sizi hiç yormadan Türkiye’den Hollanda'da şirketinizi kurabilmenize imkan tanır.

Resmi minimum 1 hisse için 0,01 EUR, yani 100 hisse için 1 EUR'dur.

Genel olarak yalnızca Sağlık Hizmetleri, Finans Sektörü ve Enerji Sektörü gibi düzenlemeye tabi sektörler işletme lisansı gerektirir.

Hollanda'da kurumlar vergisi oranı, 395.000 Euro'ya kadar olan herhangi bir kâr için %15 ve bu miktarın üzerindeki kâr için %25,8’dir.

Olmadık Ofis ile şirket başına sadece 3.750 EUR karşılığında Hollanda’da bir şirket kurabilir ya da şirketinizin şubesini açabilirsiniz. Olmadık Ofis, kuruluşu sürecinde size uçtan uca bir çözüm sunar.

Hollanda’da yasal iş adresi, noter kayıt süreci, şirket sözleşmesi, UBO Beyanı, KvK Kaydı gibi temel işlemleri Global Şirketim adını verdiği hizmetinde bir araya getiren Olmadık Ofis, ayda 15 sayfaya kadar postalarınızı dijitale aktarıp e-posta yoluyla iletme hizmeti de sunar.

Olmadık Ofis, şirketinizi kurabilmeniz için ihtiyacınız olan yasal adresi, Hollanda’nın en prestijli lokasyonlarından birinde size sağlar. İster Amsterdam, ister Utrecht, ister Eindhoven, ister Rotterdam seçim sizin…