Hakkımızda
Siz de büyük bir topluluğun parçası olun!

Olmadık Ofis, Unusual Enterprise çatısı altında hayat bulan ve onun farklı girişimleriyle entegre çalışan sanal ofis kurma olanaklarını kapsayan bir projedir.

En uygun fiyat-performans ve en iyi kahve deneyimini odağına alan Olmadık Ofis; Türkiye’de şirket kurmak için resmi adrese ihtiyaç duyan, hali hazırda var olan şirketinin adresini taşımak isteyen veya hibrit çalışma modelini benimseyen şirket çalışanlarına kadar herkese resmi iş adresi sağlıyor. Sadece yasal adres ile sanal ofis veya sanal şirket değil, aynı zamanda ortak çalışma alanlarında Türkiye’nin ilk füzyon içecek mutfağı olan Olmadık Kahveler’in eşsiz lezzetlerini de deneyimleme imkanı sunuyor.

İstanbul’da, Avrupa Yakası’nda Balat ve Anadolu Yakası’nda Caddebostan olmak üzere toplam 2 şubeyle hizmet veren Olmadık Ofis, şirketiniz için gerekli yasal adresi sağlıyor.

Unusual Enterprise; Türkiye’de sanal ofis hizmeti almanızı sağlan Olmadık Ofis, Hollanda’da iş kurmanızı ve oraya yerleşmenize olanak sağlayan Usual Invesment'ın yanı sıra growth marketing alanında hizmet veren ajansı Unusual Growth Agency, online PR servisi B2press, tüm etkinlikleri online'a taşıyan JakoMeet, yeni kahve lezzetlerinin peşinden koşan Olmadık Kahveler Atölyesi ve felsefe, sosyoloji ve psikolojiye odaklanan Olmadık Kütüphane ile büyümeye devam ediyor.

Unusual Growth Agency Logo
Strateji ve iş geliştirme odağında, büyüme hedefli pazarlama alanında projeler üreten "Growth Marketing" oluşumu.
B2Press Logo
Basın ve kurumlar arasında köprü kuran, medya iletişimi alanında uzmanlaşmış Türkiye'nin ilk online PR servisi.
Jakomeet Logo
JakoMeet ile tüm etkinliklerinizi online’a taşıyın! İster 1, ister 1.000 KONUŞMACI! İster 1.000, ister 1.000.000 izleyici!
Olmadık Kahveler Logo
Denenmemiş kahve tarifleri ve sıra dışı baristalarıyla, üretmek isteyen herkese kapılarını açan kahve atölyesi.
Olmadık Kütüphane Logo
Felsefe, Sosyoloji ve Psikoloji alanlarına odaklanan, nadir eserlerle kollektif olarak büyüyen, sosyal bilimler arşivi.
Usual Investments Logo
Usual Invesment, Hollanda’da iş kurmanızı ve oraya yerleşmenize olanak sağlayan bir Unusual Enterprise girişimidir.