Hakkımızda
Siz de büyük bir topluluğun parçası olun!
Sanal adresiniz Olmadık Ofis, Unusual Enterprise çatısı altında hayat bulan ve onun farklı girişimleriyle entegre bir sanal ofis projesidir.

Ana merkezi İstanbul Avrupa Yakası’ndaki Tarihi Yarımada’da, şehrin kadim semtlerinden Balat’ta bulunan Olmadık Ofis, 5 katlı yapısıyla farklı imkanları tek çatı altında buluşturuyor. Felsefe, Sosyoloji ve Psikoloji alanlarında nâdir eserlerle donatılan bir kütüphane ve yeni nesil şirketler ile start-up’lar için toplantı ve ortak çalışma alanı sunuyor, İstanbul Caddebostan ve Ankara Çankaya'daki yeni şubeleriyle sizleri bekliyor.

Olmadık Ofis, Unusual Enterprise çatısı altında hayat bulan ve onun farklı girişimleriyle entegre bir sanal ofis projesidir. HuaaS iş modeliyle insan emeğini hizmete dönüştürmeyi hedefleyen Unusual Enterprise, üreterek daha yaşanılabilir bir dünyanın oluşmasına katkı sağlayabileceğine inanıyor. 2016 yılının başında Balat’ta faaliyete geçen yapı, kurulduğu günden bu yana farklı girişimlere imza atıyor. Unusual Enterprise; sanal adresiniz Olmadık Ofis’in yanı sıra growth marketing alanında hizmet veren ajansı Olmadık Projeler, online PR servisi B2press, tüm etkinlikleri online'a taşıyan JakoMeet, yeni kahve lezzetlerinin peşinden koşan Olmadık Kahveler Atölyesi, felsefe, sosyoloji ve psikolojiye odaklanan Olmadık Kütüphane ile büyümeye devam ediyor.

Strateji ve iş geliştirme odağında, büyüme hedefli pazarlama alanında projeler üreten "Growth Marketing" oluşumu.
Basın ve kurumlar arasında köprü kuran, medya iletişimi alanında uzmanlaşmış Türkiye'nin ilk online PR servisi.
JakoMeet ile tüm etkinliklerinizi online’a taşıyın! İster 1, ister 1.000 KONUŞMACI! İster 1.000, ister 1.000.000 izleyici!
Denenmemiş kahve tarifleri ve sıra dışı baristalarıyla, üretmek isteyen herkese kapılarını açan kahve atölyesi.
Felsefe, Sosyoloji ve Psikoloji alanlarına odaklanan, nadir eserlerle kollektif olarak büyüyen, sosyal bilimler arşivi.
Yandex altyapısı ve desteğiyle, yapılan her aramayı STK'lar için bağışa dönüştüren, yardımsever arama motoru.