Hakkımızda
Siz de büyük bir topluluğun parçası olun!

Olmadık Ofis, Unusual Enterprise çatısı altında hayat bulan ve onun farklı girişimleriyle entegre çalışan sanal ofis, sanal şirket ve şirket şirket kurma olanaklarını kapsayan bir projedir.

En uygun fiyat-performans ve en iyi kahve deneyimini odağına alan Olmadık Ofis; Türkiye’de şirket kurmak için resmi adrese ihtiyaç duyan, hali hazırda var olan şirketinin adresini taşımak isteyen veya hibrit çalışma modelini benimseyen şirket çalışanlarına kadar herkese resmi iş adresi sağlıyor. Sadece yasal adres ile sanal ofis veya sanal şirket değil, aynı zamanda ortak çalışma alanlarında Türkiye’nin ilk füzyon içecek mutfağı olan Olmadık Kahveler’in eşsiz lezzetlerini de deneyimleme imkanı sunuyor.

İstanbul’da Avrupa ve Anadolu Yakası ile Ankara Çankaya’da toplam 3 şubeyle hizmet veren Olmadık Ofis, Hollanda’da şirket kurmak isteyenlere ise başta Amsterdam, Eindhoven ve Utrecht olmak üzere pek çok prestijli lokasyonda Avrupa pazarının kapılarını aralıyor.

Türkiye ve Hollanda’da faaliyet gösteren teknoloji odaklı iş geliştirme şirketi Unusual Enterprise, 2016 yılının başında İstanbul Balat’ta faaliyete geçirdiği entegre yapıyla, kurulduğu günden bu yana farklı girişimlere imza atıyor. Unusual Enterprise; Türkiye ve Hollanda’da iş kurmanıza olana sağlayan Olmadık Ofis’in yanı sıra growth marketing alanında hizmet veren ajansı Unusual Growth Agency, online PR servisi B2press, tüm etkinlikleri online'a taşıyan JakoMeet, yeni kahve lezzetlerinin peşinden koşan Olmadık Kahveler Atölyesi ve felsefe, sosyoloji ve psikolojiye odaklanan Olmadık Kütüphane ile büyümeye devam ediyor.

Unusual Growth Agency Logo
Strateji ve iş geliştirme odağında, büyüme hedefli pazarlama alanında projeler üreten "Growth Marketing" oluşumu.
B2Press Logo
Basın ve kurumlar arasında köprü kuran, medya iletişimi alanında uzmanlaşmış Türkiye'nin ilk online PR servisi.
Jakomeet Logo
JakoMeet ile tüm etkinliklerinizi online’a taşıyın! İster 1, ister 1.000 KONUŞMACI! İster 1.000, ister 1.000.000 izleyici!
Olmadık Kahveler Logo
Denenmemiş kahve tarifleri ve sıra dışı baristalarıyla, üretmek isteyen herkese kapılarını açan kahve atölyesi.
Olmadık Kütüphane Logo
Felsefe, Sosyoloji ve Psikoloji alanlarına odaklanan, nadir eserlerle kollektif olarak büyüyen, sosyal bilimler arşivi.