İSTANBUL AVRUPA YAKASINDA SANAL OFİS

Olmadık Ofis’in sanal ofis hizmetini kullanarak İstanbul Avrupa Yakası’nda sanal ofis kiralayın, bütçenizi sarsan yüksek ofis kiraları yerine ayda yalnızca 550 TL ödeyin!

Olmadık Ofis, İstanbul’un kültür mozaiği Balat’ta sunduğu sanal ofis hizmetiyle, Tarihi Yarımada’da kiralık ofis arayışında olan herkesin ihtiyacına yanıt veriyor.

İster freelancer ya da girişim, ister KOBİ veya kurumsal şirket olun, şirketinizin yasal adresi olarak gösterebileceğiniz Olmadık Ofis, yalnızca ofis kiralarının değil; mutfak, temizlik, sekretarya, su ve elektrik gibi gider kalemlerinin yükünü de omuzlarınızdan alıyor. Adınıza gelen çağrıları yanıtlıyor, posta ve kargolarınızı sizin yerinize yöneterek rutin ofis sorumluluklarının sizden çaldığı zamanı geri veriyor.

Olmadık Ofis, İstanbul Fatih’teki ortak çalışma alanlarıyla da ihtiyaç halinde ücretsiz fiziki ofis kullanımını mümkün kılıyor. Türkiye’nin ilk füzyon içecek mutfağı Olmadık Kahveler’in de sıra dışı tatlarla eşlik ettiği bu alanlar masa başı çalışma, toplantı veya etkinlikler için kullanılabiliyor.

HEMEN BAŞLA

OLMADIK OFİS’TE İHTİYACINIZ OLAN HER ŞEY BİR ARADA!

Sanal Ofisim & Sanal Şirketim

  • İş Adresi

Resmi iş adresi

Faturalı, stopajsız ve taahhütsüz ofis kiralama

Yasal mevzuata uygun kira sözleşmesi

  • Ofis Olanakları

Çağrı yanıtlama

Posta yönlendirme

7/24 online erişim

Ücretsiz ortak çalışma alanı kullanımı

%50 indirimli toplantı alanı kullanımı

  • Kolay Ödeme

Kredi kartıyla aylık ödeme

Yıllık peşin ödemede %10 indirim

BALAT’TA SANAL OFİS KİRALAYIN

Ana merkezi İstanbul Avrupa Yakası’ndaki Tarihi Yarımada’da, şehrin kadim semtlerinden Balat’ta bulunan Olmadık Ofis, buradaki 5 katlı yapısıyla farklı imkanları tek çatı altında buluşturuyor. Felsefe, sosyoloji ve psikoloji alanlarında nadir eserlerle donatılan bir kütüphane ve yeni nesil şirketler ile start-up’lar için toplantı ve ortak çalışma alanı sunuyor.

Olmadık Ofis’in Balat lokasyonunda ayda 550 TL’ye sanal ofis sahibi olabilirsiniz.

SANAL OFİSİNİZE KOLAYCA ULAŞIN

İstanbul Balat’ta yer alan Olmadık Ofis’i ziyaret etmek veya fiziksel alanlarını kullanmak isterseniz toplu taşıma ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Balat otobüs durağı veya Balat iskelesinde indikten sonra geriye sadece herhangi bir harita uygulamasına “Olmadık Ofis” yazıp 5 dakika yürümek kalıyor.

Otobüs

Eminönü-Eyüp-Eminönü güzergahlarında çalışan otobüsler ile ‘Balat’ otobüs durağında inebilirsiniz.

Vapur

İstanbul Şehir Hatları’nın Haliç güzergahındaki vapurlarıyla Balat iskelesine inebilirsiniz.

Metro / Marmaray

Yenikapı durağında inip 41 Y numaralı otobüs hattıyla ‘Balat’ otobüs durağında inebilirsiniz.

İSTEDİĞİNİZ ÖDEME YÖNTEMİNİ SEÇİN

Abonelik modeliyle hizmet veren Olmadık Ofis; faturalı, stopajsız ve taahhütsüz ofis kiralama olanağı sunuyor. Ödemelerinizi ister kredi kartıyla yapabilir, ister yıllık peşin ödemeyle %10 indirim hakkından yararlanabilirsiniz. Aboneliğinizi ise dilediğiniz zaman sonlandırabilirsiniz.

BALAT’TA SİZİ NELER BEKLİYOR?

Balat, yalnızca İstanbul’da kiralık ofis arayanlara çağın dinamiklerine uygun, maliyet avantajlı bir çözüm sunan Olmadık Ofis’e ev sahipliği yapmakla kalmıyor, tarihi ve bugünü harmanlayan eşsiz dokusuyla havasını bir kez dahi olsa soluyan herkese ilham veriyor.

ENDİŞELENMEYİN, SANAL OFiSLER YASALDIR!

Her şeyi istediğiniz gibi seçebilmeniz, gerçek olamayacak kadar güzel değil mi? Ama yine de içinizde bir endişe mi var? İç sesiniz “sanal ofis yasal mı” diye mi soruyor? O zaman hemen söyleyelim çünkü yanıt da tam istediğiniz gibi: Sanal ofisler, şirket kurulumunda ihtiyaç duyulan resmi zorunlulukların tümünü yerine getirmeniz için uygundur. Sanal ofislerin resmi adres olarak gösterilmesi, Türk Ticaret Kanunu kapsamında yasallaştırılmıştır.

BİZE ULAŞIN