İSTANBUL ANADOLU YAKASINDA SANAL OFİS

Olmadık Ofis’in sanal ofis hizmetini kullanarak İstanbul Anadolu Yakası’nda sanal ofis kiralayın, bütçenizi sarsan yüksek ofis kiraları yerine ayda yalnızca 650 TL ödeyin!

Olmadık Ofis, Kadıköy’ün sosyal kalbi Caddebostan’daki lokasyonunda sunduğu sanal ofis hizmetiyle, İstanbul Anadolu Yakası’nda kiralık ofis arayışında olan herkesin ihtiyacına yanıt veriyor.

Bağdat Caddesi’nde kiralık ofis veya Fener Moda’da kiralık ofis, yüksek kiraları nedeniyle özellikle şirket kurma yolunda ilerleyen pek çok genç profesyonel için erişilebilir değil. Ancak Olmadık Ofis, maliyet avantajı sunan sanal ofis çözümleriyle İstanbul Anadolu Yakası’nın en prestijli semtlerini tek tıkla yasal adrese çevirmenize olanak tanıyor.

İster freelancer ya da girişim, ister KOBİ veya kurumsal şirket olun, şirketinizin yasal adresi olarak gösterebileceğiniz Olmadık Ofis, yalnızca ofis kiralarının değil; mutfak, temizlik, sekretarya, su ve elektrik gibi gider kalemlerinin yükünü de omuzlarınızdan alıyor. Adınıza gelen çağrıları yanıtlıyor, posta ve kargolarınızı sizin yerinize yöneterek rutin ofis sorumluluklarının sizden çaldığı zamanı geri veriyor.

Olmadık Ofis, Kadıköy Caddebostan’daki ortak çalışma alanlarıyla da ihtiyaç halinde ücretsiz fiziki ofis kullanımını mümkün kılıyor. Türkiye’nin ilk füzyon içecek mutfağı Olmadık Kahveler’in de sıra dışı tatlarla eşlik ettiği bu alanlar masa başı çalışma, toplantı veya etkinlikler için kullanılabiliyor.

HEMEN BAŞLA

OLMADIK OFİS’TE İHTİYACINIZ OLAN HER ŞEY BİR ARADA!

Sanal Ofisim & Sanal Şirketim

  • İş Adresi

Resmi iş adresi

Faturalı, stopajsız ve taahhütsüz ofis kiralama

Yasal mevzuata uygun kira sözleşmesi

  • Ofis Olanakları

Çağrı yanıtlama

Posta yönlendirme

7/24 online erişim

Ücretsiz ortak çalışma alanı kullanımı

%50 indirimli toplantı alanı kullanımı

  • Kolay Ödeme

Kredi kartıyla aylık ödeme

Yıllık peşin ödemede %10 indirim

CADDEBOSTAN’DA SANAL OFİS KİRALAYIN

Olmadık Ofis, İstanbul’un en renkli sahil semtlerinden Caddebostan’da hem keyifli ve rahat bir çalışma ortamı hem de prestijli bir yasal adres imkanı sağlıyor.

Olmadık Ofis’in Caddebostan lokasyonunda ayda 650 TL’ye sanal ofis sahibi olabilirsiniz.

SANAL OFİSİNİZE KOLAYCA ULAŞIN

Caddebostan hem İstanbul’un hem de Kadıköy’ün zarif bir semti konumunda. Özellikle ulaşım açısından zengin ve alternatifli yapısı onu çok daha ulaşılabilir kılıyor.

Olmadık Ofis’in Caddebostan’da yer alan çalışma alanını görmek isterseniz otobüs, dolmuş, Marmaray veya deniz otobüsü ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Metro / Marmaray

Erenköy veya Suadiye duraklarında inip Olmadık Ofis’e sadece 10 dakikada varabilirsiniz.

Otobüs

Kadıköy-Maltepe hattında çalışan otobüslerden ‘Caddebostan’ durağında, Maltepe-Kadıköy arasında çalışan otobüslerde ise ‘Erenköy’ otobüs durağında inip 3 dakikada Olmadık Ofis’e ulaşabilirsiniz.

Dolmuş

Kadıköy-Bostancı-Kadıköy hattında çalışan sarı dolmuşlarla Caddebostan Migros veya İstanbul İl Tarım ve Orman Müdürlüğü’nde inebilirsiniz.

İSTEDİĞİNİZ ÖDEME YÖNTEMİNİ SEÇİN

Abonelik modeliyle hizmet veren Olmadık Ofis; faturalı, stopajsız ve taahhütsüz ofis kiralama olanağı sunuyor. Ödemelerinizi ister kredi kartıyla yapabilir, ister yıllık peşin ödemeyle %10 indirim hakkından yararlanabilirsiniz. Aboneliğinizi ise dilediğiniz zaman sonlandırabilirsiniz.

CADDEBOSTAN'DA SİZİ NELER BEKLİYOR?

ENDİŞELENMEYİN, SANAL OFiSLER YASALDIR!

Her şeyi istediğiniz gibi seçebilmeniz, gerçek olamayacak kadar güzel değil mi? Ama yine de içinizde bir endişe mi var? İç sesiniz “sanal ofis yasal mı” diye mi soruyor? O zaman hemen söyleyelim çünkü yanıt da tam istediğiniz gibi: Sanal ofisler, şirket kurulumunda ihtiyaç duyulan resmi zorunlulukların tümünü yerine getirmeniz için uygundur. Sanal ofislerin resmi adres olarak gösterilmesi, Türk Ticaret Kanunu kapsamında yasallaştırılmıştır.

BİZE ULAŞIN