HOLLANDA ROTTERDAM’DA ŞİRKET KURUN!

Hollanda’da şirket kurulumu hizmeti veren Olmadık Ofis’in Global Şirketim paketiyle yasal iş adresini düşünmeye gerek kalmıyor. Olmadık Ofis, Global Şirketim paketi kapsamında yasal ve prestijli iş adresi seçenekleri arasına bir yenisini ekliyor. Girişimciler, Hollanda’da şirket kurma süreçlerinde Olmadık Ofis’i tercih ederek Rotterdam’da prestijli bir yasal iş adresine sahip olabiliyor. 3.750 EUR karşılığında sunulan Hollanda’da Rotterdam merkezli şirket kurma hizmetiyle girişimciler, yasal süreçleri düşünmeden yalnızca iş planı geliştirmeye odaklanabiliyor.

Nüfusu bakımından Hollanda'nın, Amsterdam'dan sonraki en büyük ikinci şehri olan Rotterdam, ülkede şirket kurmak isteyenlerin tercih edebilecekleri adresler içinde en uygun seçeneklerden biri olarak öne çıkıyor. Hollanda hükümeti, ülkede şirket kurmak isteyen herkesten bir yasal iş adresi göstermelerini bekliyor. Olmadık Ofis sayesinde girişimciler, ülkenin ve hatta Avrupa’nın en önemli ticaret merkezi olarak konumlanan Rotterdam’da yasal iş adresine sahip olabiliyor.

Rotterdam’da yasal iş adresi gösterimi, Hollanda’da şirket kurma işinde uzmanlaşan Olmadık Ofis’in Global Şirketim paketi kapsamında sunuluyor. Hollanda ticaret siciline kaydolma, Ticaret Sicil Numarası (KvK) alma, dijital banka hesabınızın açılmasında yönlendirme, yasal iş adresi gösterme gibi resmi prosedürleri girişimcilerin yerine tamamlayan Olmadık Ofis; Amsterdam, Eindhoven ve Utrecht’ten sonra çözüm portföyüne Rotterdam’ı da ekledi. Böylece Global Şirketim paketiyle Rotterdam’da iş kurmak hayal olmaktan çıkıyor!

Global Şirketim paketiyle şirket başına tek fiyattan Hollanda’da şirket kurma çözümünü tercih edenler, hem Rotterdam’da prestijli bir iş adresine sahip oluyor, hem de 10 gün gibi kısa bir zaman diliminde Hollanda’da kullanıma hazır, yasal şirketlerini teslim alabiliyor. Girişimciler şirket kuruluşu için gereken tüm aşamaları tek fiyattan, Olmadık Ofis’in profesyonelliğinden yararlanarak tamamlayabiliyor.

İstanbul ve Hollanda’daki iki merkeziyle faaliyet gösteren Unusual Enterprise çatısı altında hayata geçirilen Olmadık Ofis, Global Şirketim paketiyle girişimcilerin Avrupa’ya açılma veya Avrupa’da iş kurma hayallerini gerçek kılıyor. Girişim ekosistemine yakın olmak isteyenler Utrecht’i seçerken, yaratıcı sektörlerdeki girişimciler Amsterdam’da yasal iş adresi gösteriyor. Rotterdam ise, küresel ticaretin önemli bir oyuncusu olma vizyonunu taşıyan girişimciler için iş kurmak konusunda en uygun lokasyonu sunuyor.

HEMEN BAŞLA

OLMADIK OFİS’TE İHTİYACINIZ OLAN HER ŞEY BİR ARADA!

10 günde Hollanda’da şirket kurulumu

Rotterdam’da yasal iş adresi

  • Noter kayıt süreci

Noter tasdikli evrak kayıt ve başvuru süreçlerinin yönetilmesi

  • Şirket sözleşmesi

Kuruluş aşamasında şirket esas sözleşmesinin oluşturulması

  • Ultimate Beneficial Owner (UBO) Beyanı

Şirket vergi hissedarlarının vergi dairesine tescili

  • Ticaret Sicil Kaydı

Hollanda Ticaret Odası’na kayıt ve 8 haneli Ticaret Sicili Numarası (KvK) temini

  • Posta yönlendirme

Gelen evrakların dijital olarak taranması ve e-posta yoluyla iletilmesi

  • Vergi Dairesi Kaydı

Şirketin Hollanda Vergi Dairesi'ne kaydedilmesi ve sürecin takip edilmesi

  • Olmadık fırsatlar

Yalnızca Olmadık Ofis üyelerinin faydalandığı ayrıcalıklar

ROTTERDAM MERKEZLİ ŞİRKET KURUN

Merkezi Türkiye ve Hollanda’da bulunan Unusual Enterprise çatısı Olmadık Ofis, 2022’nin ortalarında yurt dışı genişleme çalışmalarını tamamlayarak Global Şirketim hizmetiyle Avrupa pazarına giriş yaptı. İlk aşamada Eindhoven, Utrecht ve Amsterdam’daki yasal iş adresi lokasyonlarıyla hizmet vermeye başlayan Olmadık Ofis, 2022’nin üçüncü çeyreği itibarıyla işletmelere Rotterdam merkezli şirket kurma fırsatı da sağlıyor. Rotterdam’da şirket kurmak isteyen girişimciler, Hollanda’da ticaret yapmak için gerekli olan Ticaret Sicil Numarası’nı almak istediklerinde, yasal iş adresi belirtme zorunluluğuyla karşılaşıyor. Olmadık Ofis, Rotterdam’da iş kurma hizmetiyle ofis kiralama süreç ve maliyetleriyle uğraşmadan Hollanda’da şirket kurmayı mümkün kılıyor.

ROTTERDAM’IN MERKEZİNDE YASAL İŞ ADRESİ

Olmadık Ofis’in Rotterdam lokasyonu da tıpkı Amsterdam, Eindhoven ve Utrecht lokasyonlarında olduğu gibi şehre oldukça yakın bir noktada konumlanıyor. Erişilebilirlik ve şehir planlaması açısından birçok Avrupa şehrinden ileri bir noktada olan Rotterdam, dönemsel iş ziyaretlerini bir zorluktan çok huzurlu bir aktiviteye dönüştürme potansiyeli taşıyor. Bu da Rotterdam’ı iş kurmak için en ideal lokasyonlardan birine dönüştürüyor. Olmadık Ofis Rotterdam adresini yasal iş adresi olarak kullanan şirketler, fiziksel bir alan için ofis kirası vermiyor.

Havalimanına 15 dakika

Rotterdam’a seyahat etmek isteyenler, The Hague Havaalanı’ndan 15 dakika içinde Rotterdam şehir merkezine ulaşabiliyor.

Organize ve güvenli şehir planı

Rotterdam, şehrin neresinde olursanız olun, yeşil alanları ve kanallarla çevrili yapısıyla birçok uluslararası şehir merkezinden daha sakin ve güvenli bir ortam sunuyor.

Her adımda “bağlantılı”

Avrupa’nın en bağlantılı şehri olarak anılan Rotterdam’da şehir merkezine yakın pek çok tren garına yürüme mesafesinde erişilebiliyor.

OFİS KİRALAMADAN ROTTERDAM YASAL İŞ ADRESİ

Hollanda'nın güneybatısında konumlanan ve yüzölçümü açısından Amsterdam'ı geride bırakan Rotterdam, II. Dünya Savaşı'nda büyük hasar almasına rağmen 1950'den 1970'e kadar planlı bir biçimde inşa edilmesiyle biliniyor. Dijital inovasyonun ve planlı tasarımların her noktasına sirayet ettiği Rotterdam lokasyonunda yasal iş adresi sahibi olmak, kira, stopaj, intikal vergisi gibi yasal yükümlülüklerin oluşturacağı ek maliyetlerden kaçınarak şehrin tüm avantajlarından faydalanma olanağı sunuyor. İster yeni şubeleriyle işlerini Avrupa’ya taşımak isteyen kurumsal şirketler, ister iş kurmak için Rotterdam’ı tercih eden girişimciler, Hollanda yasalarına tabi olarak ticaret yürütmek için Olmadık Ofis’in Global Şirketim hizmetinden yalnızca 3.750 EUR karşılığında yararlanabiliyor.

GLOBAL ŞİRKETİM İLE ROTTERDAM’DA ŞİRKET KURUN

Hollanda’da şirket kurmak isteyenlerin öncelikle şirket yapısını belirlemesi gerekiyor. Özel limited şirket olarak bilinen BV (besloten vennootschap), ülkede en kısa sürede kurulan şirket tipi olarak öne çıkıyor. Marka isimlerine karar veren şirketlerin sonraki aşamalarda şirket esas sözleşmelerini hazırlamaları, Hollanda’da yasal iş adresi göstermeleri, Hollanda Ticaret Odası’na (Netherlands Chamber of Commerce) kaydolmaları ve 8 haneli Kamer van Koophandel (KvK) numarası almaları gerekiyor. Sonraki aşamada da şirketin nihai yararlanıcılarının, hissedarlarının vergi dairesine kaydedilmesi, yani UBO beyanı yapılması bekleniyor. Takibinde girişimciler, Hollanda’da aktif ticari faaliyetlerine başlayabilecekleri bir limited şirket sahibi oluyor. Olmadık Ofis, Global Şirketim hizmetiyle tüm bu hizmetleri tek bir pakette sunuyor. Bu sayede girişimciler, Rotterdam merkezli BV şirketlerini 10 gün gibi kısa bir sürede anahtar teslim alabiliyor.

ROTTERDAM'DA ŞİRKET KURMANIN AVANTAJLARI

Dünyanın en rekabetçi ekonomilerinden biri olarak bilinen Hollanda’nın nüfus açısından en büyük ikinci şehri Rotterdam, uluslararası iş yapmak isteyen girişimciler için güçlü bir merkez alternatifi oluşturuyor. Hollanda hükümetine göre hem fiziksel hem de dijital altyapı söz konusu olduğunda dünyanın en yüksek derecesine sahip olan ülke, İngilizce konuşan nüfusu ve dünya standartlarında eğitim veren üniversiteleriyle nitelikli bir yetenek havuzu da sunuyor. Rotterdam ise bu havuzun yanı sıra Rotterdam Limanı gibi büyük bir ticaret merkeziyle Avrupa’nın en bağlantılı büyük şehri olarak öne çıkıyor. Rotterdam bu özelliğiyle Hollanda’da iş kurmak isteyenler için cazibe merkezi haline geliyor. İnsan sermayesi, yaşam tarzı ve ekonomik potansiyeliyle dikkat çeken Rotterdam, Geleceğin En Büyük 5 Avrupa Şehri’nden biri olarak görülüyor.

ROTTERDAM NASIL BİR ŞEHİR?

Rotterdam, dünya çapında endüstri standartlarını belirleyen önde gelen iş kümelerine ev sahipliği yapıyor. İş dünyasındaki başarılarında coğrafi konumunun avantajlarını kullanan Rotterdam, denizcilik, liman işletmeciliği, sera ve tarım, uzay, yüksek teknoloji, siber güvenlik, sürdürülebilir enerji ve biyo-tabanlı endüstriler açısından uygun bir iş ortamı sunuyor. The Ocean Cleanup, Helloprint, Mendix gibi girişimlerin merkez olarak seçtiği Rotterdam, Unilever, Deloitte, EY gibi farklı sektörlerden çok uluslu şirketlere de ev sahipliği yapıyor.

HOLLANDA’DAKİ ŞİRKETİNİZİ OLMADIK OFİS KURSUN!

Girişimcilerin “Hollanda’da nasıl şirket kurulur?”, “Hollanda’da yasal iş adresi nasıl alınır?” gibi sorularına yanıt bulan Olmadık Ofis’in Global Şirketim hizmeti, Hollanda’da bir iş kurmak isteyen girişimcilerin, freelancer’ların ve kurumsal şirketlerin ihtiyaçlarını karşılamaya yetiyor. Rotterdam, Utrecht, Amsterdam ve Eindhoven gibi şehirlerde yasal iş adresi edinmek isteyen çok sayıda girişim, Olmadık Ofis’i iş ortağı olarak belirliyor. Avrupa’daki büyüme yolculuğunun başındaki şirketler için maliyet avantajlı bir çözüm sunan Olmadık Ofis’le iletişime geçerek, Hollanda’da şirket kurma süreçlerinizi bugünden başlatabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN