HOLLANDA UTRECHT’TE ŞİRKET KURUN

Hollanda’da şirket kurulumu hizmeti veren Olmadık Ofis, Utrecht’te yasal iş adresi gösterip şirket sahibi olmanız için gerekenleri Global Şirketim adını verdiği tek bir pakette topluyor. Olmadık Ofis’in 3.750 EUR ile sunduğu Global Şirketim paketiyle, Utrecht merkezli bir şirket kurmak için Hollanda mevzuatına, yasal gereksinimlere hakim olmanız ve evrak işlerini düşünmeniz gerekmiyor!

Genç nüfusuyla dikkat çeken Hollanda’nın dördüncü büyük şehri Utrecht, Olmadık Ofis’in Global Şirketim çözümüyle prestijli yasal iş adresi göstermek isteyenlerin seçenekleri arasında öne çıkıyor. Utrecht eyaletinin başkenti olan Orta Çağ şehrinin hareketli iş ekosisteminde yer almak isteyen girişimciler, Olmadık Ofis’in yasal iş adresi gösterme hizmetinden ve Hollanda’da şirket kurma desteğinden yararlanabiliyor.

Olmadık Ofis, Hollanda’da şirket kurmak isteyenler için Hollanda Ticaret Sicili’ne kayıt olma, yasal iş adresi edinme gibi süreçleri kapsayan uçtan uca hizmetleriyle kolaylaştırıcı rolü üstleniyor. Şirket kurmak için Hollanda’da yasal iş adresi beyan etmeyi zorunlu tutan Hollanda yasaları, Olmadık Ofis’in Global Şirketim çözümü sayesinde freelancer’lar, girişimciler, KOBİ’ler ya da kurumsal şirketler için bir problem olmaktan çıkıyor. Rakip çözümlere ya da bireysel yürütülecek süreçlere kıyasla hem zaman hem de maliyet tasarrufu sağlayan Olmadık Ofis, Utrecht’in merkezinde hem yasal geçerliliği olan bir adres sunuyor, hem de noter şirket kayıt ve kuruluş süreçlerinin yönetilmesi, yasalara ve yönetmeliklere uygun şirket esas sözleşmesinin hazırlanması, şirket hissedarlarının vergi dairesine tescili (UBO beyanı), Ticaret Sicil Numarası (KvK) temini ve evraklarınızın teslim alınıp dijital olarak tarafınıza iletilmesi gibi hizmetleri de Global Şirketim paketi kapsamında bi arada sunuyor. Böylece Hollanda’da şirket kurmak isteyenler, şirket kurma maliyetini tek seferde, tek bir fiyattan giderleri arasından çıkarmış oluyor.

Merkezi Türkiye ve Hollanda’da bulunan Unusual Enterprise çatısı altında faaliyet gösteren Olmadık Ofis, Türkiye’nin başkenti Ankara’da ve Asya ile Avrupa’yı birleştiren İstanbul’daki ofislerinin yanı sıra Hollanda’da da hizmet veriyor. Global Şirketim ile Hollanda’da şirket kurma hizmetiyle Avrupa’ya açılmayı kolaylaştırırken Hollanda’nın Utrecht, Amsterdam, Rotterdam ve Eindhoven şehirlerinde başta girişimciler olmak üzere herkese tam destek veriyor.

HEMEN BAŞLA

OLMADIK OFİS’TE İHTİYACINIZ OLAN HER ŞEY BİR ARADA!

10 günde Hollanda’da şirket kurulumu

Utrecht'de yasal iş adresi

  • Noter kayıt süreci

Noter tasdikli evrak kayıt ve başvuru süreçlerinin yönetilmesi

  • Şirket sözleşmesi

Kuruluş aşamasında şirket esas sözleşmesinin oluşturulması

  • Ultimate Beneficial Owner (UBO) Beyanı

Şirket vergi hissedarlarının vergi dairesine tescili

  • Ticaret Sicil Kaydı

Hollanda Ticaret Odası’na kayıt ve 8 haneli Ticaret Sicili Numarası (KvK) temini

  • Posta yönlendirme

Gelen evrakların dijital olarak taranması ve e-posta yoluyla iletilmesi

  • Vergi Dairesi Kaydı

Şirketin Hollanda Vergi Dairesi'ne kaydedilmesi ve sürecin takip edilmesi

  • Olmadık fırsatlar

Yalnızca Olmadık Ofis üyelerinin faydalandığı ayrıcalıklar

UTRECHT MERKEZLİ ŞİRKET KURUN

2022'de yurt dışına açılma hazırlıklarını tamamlayan ve Avrupa açılımını Hollanda'dan başlatan Olmadık Ofis, Türkiye'de girişim ekosisteminin öne çıkan şirketleri arasında yer alıyor. Hollanda’nın Utrecht, Amsterdam, Rotterdam ve Eindhoven şehirlerinde faaliyet gösteren Olmadık Ofis, isteyenlere üç farklı şehirde şirket kurma seçeneği sunuyor. Utrecht’te şirket kurmak için Ticaret Sicil Numarası (Kamer van Koophandel | KvK) alma şartını karşılaması gereken girişimciler, Olmadık Ofis’in geniş kapsamlı Global Şirketim hizmetiyle yalnızca işlerine odaklanma fırsatı buluyor.

UTRECHT’İN MERKEZİNDE YASAL İŞ ADRESİ

Olmadık Ofis Utrecht lokasyonuyla, Utrecht yasal iş adresiniz gerçek anlamda şehir merkezinde konumlanıyor. Dört bir yanı mağazalarla ve restoranlarla çevrili olan lokasyon, sofistike mimarisiyle gelişmiş bir yapı olarak öne çıkıyor. Şehrin çok kültürlü dokusunun yoğun biçimde hissedilebildiği bir adreste yasal iş adresi sahibi olmak, Hollanda’da iş kurmak için fiziksel ofis açma mecburiyetini ortadan kaldırıyor.

Amsterdam Schipol Havalimanı’na 30 dakika uzaklıkta

Amsterdam Schipol Havalimanı, Olmadık Ofis Utrecht lokasyonuna yaklaşık yarım saat uzakta konumlanıyor.

%59 Bisiklet kullanım oranı

Engebesiz coğrafyası ve düşük araç kullanımıyla Avrupa’nın en bisiklet dostu şehirlerinden biri olan Utrecht’te 10 kişiden yaklaşık 6’sı, bisikletle seyahat etmeyi tercih ediyor.

Merkez Tren İstasyonu’na 450 metre

Olmadık Ofis üyesiyseniz yasal iş adresiniz, Utrecht’i Avrupa’nın geri kalanına bağlayan, Hollanda’nın en büyük ve işlek tren istasyonu Utrecht Centraal’a yalnızca 5 dakika uzaklıkta yer alıyor.

OFİS KİRALAMADAN UTRECHT’TE YASAL İŞ ADRESİ

Olmadık Ofis’in Hollanda’da şirket kurulumu hizmeti sayesinde stopajsız, intikal vergisiz ve taahhütsüz yasal iş adresi sahibi olmak artık çok kolay! İşlerini Hollanda’ya taşımak ya da iş fikrini Hollanda’nın dikkat çeken girişimcilik ekosisteminde büyütmek için, Utrecht’te şirket kurmak isteyenlerin yasal iş adresi göstermek amacıyla 6 ay ya da 1 yıl gibi uzun taahhütlerle fiziksel ofis kiralamasına gerek kalmıyor. Yasal iş adresinin yanı sıra Hollanda Ticaret Odası’na kayıt ve 8 haneli KvK numarasının temini (KvK kaydı), şirket vergi hissedarlarının vergi dairesine tescili (UBO beyanı) gibi tüm hizmetleri tek seferde ödenebilen bir pakette birleştiren Olmadık Ofis, şirket faaliyetlerini Hollanda’da yürütmek isteyen girişimcilere ve kurumsal şirketlere uygun fiyatlı bir çözüm sunuyor. Olmadık Ofis’in Global Şirketim hizmetini tercih edenler, yalnızca 3.750 EUR karşılığında 10 gün gibi kısa bir sürede Utrecht merkezli şirketlerine kavuşabiliyor.

GLOBAL ŞİRKETİM İLE UTRECHT’TE ŞİRKET KURUN

Olmadık Ofis, Global Şirketim adını verdiği hizmetiyle Hollanda’da şirket kurma süreçlerinde başta girişimciler olmak üzere herkesin en büyük yardımcısı oluyor. Her ülkede olduğu gibi Hollanda’da şirket kurmak için de bazı koşulların yerine getirilmesi gerekiyor. Hollanda’da şirket kurmak için Dutch Business Register’a kaydolmak, 8 haneli KvK (Kamer van Koophandel | Ticaret Sicil Numarası) numarası almak, şirket esas sözleşmesini hazırlamak, yasal iş adresi göstermek gibi işlemlerin tamamlanması gerekiyor. Olmadık Ofis, Global Şirketim hizmetiyle tüm bu süreçleri ve noter onayı işlemlerini 10 gibi kısa sürede tamamlayabiliyor. Utrecht’in kalbinde bir yasal iş adresi de sağlayan Olmadık Ofis, özel (BV) limited ya da halka açık (NV) limited şirket kuruluş süreçlerini sizin yerinize yürütüyor. Yasalara ve yönetmeliklere uygun şirket esas sözleşmesini hazırlıyor. Şirket vergi hissedarlarının vergi dairesine tescili olarak bilinen Nihai Yararlanıcı Beyanı (Ultimate Beneficial Owner | UBO) süreçlerini üstleniyor. Ayrıca işletmenizi Hollanda Ticaret Odası’na kaydediyor ve 8 haneli Ticaret Sicili Numarasını (KvK) alıyor. Vergi Dairesine kayıt işlemlerinizi de gerçekleştiren Olmadık Ofis, bu süreçte şirketinizin yasal iş adresine ulaşan tüm resmi evrakların size e-posta yoluyla iletilmesini kapsayan adımları da Hollanda’da şirket açma hizmeti kapsamında ödediğiniz bedelin içinde sunuyor.

UTRECHT’TE ŞİRKET KURMANIN AVANTAJLARI

Eindhoven, küresel üniversite sıralama sistemlerinin en az üçünde ilk 200 üniversite arasında gösterilen Eindhoven Teknoloj360 bin kişiyi aşan nüfusuyla birçok ofise ve ortak çalışma alanına ev sahipliği yapan Utrecht, Amsterdam’ın girişimcilik ekosistemiyle rekabet eden hareketli bir iş atmosferi barındırıyor. Distimo, MoneyMonk, StuComm, SnappCar, Nibblr gibi dikkat çeken girişimlerin merkezi olan Orta Çağ şehri Utrecht’te, biyoloji, sağlık ve tıp teknolojisi, oyun, temiz teknolojiler ve BT endüstrilerine odaklanan 120’yi aşkın girişim bulunuyor. Harvard Business Review’a göre dijital iş yapma kolaylığı açısından üçüncü sırada konumlanan ve dünyanın en büyük 18. ekonomisi olan Hollanda’nın dikkat çeken şehri Utrecht, büyüme ve iş ağı geliştirme fırsatlarıyla birçok iş fikrine ilham kaynağı oluyor. Hollanda Utrecht’te Olmadık Ofis Global Şirketim hizmetleriyle yasal iş adresi göstererek şirket kuranlar, Hollanda hükümetinin istihdam edilen her bir personel için sağladığı vergi indirimi avantajlarından da faydalanabiliyor.

UTRECHT NASIL BİR ŞEHİR?

En az Amsterdam kadar hareketli bir teknoloji ekosistemine sahip olan ve birçok uluslararası yatırımcının dikkatini çeken Utrecht’te şirket sahibi olmak artık çok daha kolay. Utrecht, iş - yaşam dengesini kurmak içinde oldukça uygun bir doku sunuyor. Gotik mimarinin, Orta Çağ esintilerinin ve doğal güzelliklerin homojen şekilde dağıldığı şehirde Olmadık Ofis Global Şirketim müşterilerini aşağıdaki sürprizler bekliyor.

HOLLANDA’DAKİ ŞİRKETİNİZİ OLMADIK OFİS KURSUN!

Olmadık Ofis Global Şirketim çözümü, Hollanda’da şirketleşmek ve Utrecht, Amsterdam, Rotterdam ve Eindhoven gibi şehirlerde yasal iş adresi edinmek isteyen çok sayıda girişim tarafından tercih ediliyor. Olmadık Ofis, girişimcilerin “Hollanda’da nasıl şirket kurulur?”, “Hollanda’da yasal iş adresi nasıl alınır?” gibi tüm sorularına yanıt oluyor. Avrupa’daki büyüme yolculuğunun başındaki şirketler için maliyet avantajlı bir çözüm sunan Olmadık Ofis ile iletişime geçerek, Hollanda’da şirket kurma süreçlerinizi bugünden başlatabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN